Tagy

New Year's TAG

1. ledna 2016 v 20:54 | Miss.Hill

Tak co ? Doufám že ste nový rok přežili ve zdraví a v pohodě. Já stihla tak strašně moc věcí a zažila toho tolik, že bych tomu nikdy nevěřila :D Každopádně dnešek je uplně odpočinkovej den. Jelikož jsem vlastě ani nespala, tak jsem celý den koukala na seriál, pospávala a pojídala ovoce, protože jsem zas jakási nemocná, tak potřebuju vitamíínky.
Po nedávném vánočním tagu jsem tu opět s dalším. Původně jsem to sice neměla vůbec v plánu, ale tenhle tag sem viděla nedávno na jednom blogu a strašně se mi líbil. A tak sem si řekla proč ne ? Dneska to teda bude novoroční tag. Navíc u psaní jsem krásně zavzpomínala na předešlý rok, zážitky, krásné chvíle i né ty moc šťastné.
Tak ještě jednou, všem přeju krásný a šťastný nový rok 2016 ! :)
P.S. V neděli vás bude čekat hned další článek a to nákupy za prosinec.Těšte se, XOXO :-*


1) Udělala jsi v roce 2015 něco, co nikdy předtím?
Určitě jo, a spoustu věcí .. pořád je něco nového, jen mě teď nic konkrétního nenapadá :D

Christmas TAG

23. prosince 2015 v 17:19 | Miss.Hill
Právě tu sedím s kafem a láduju se vánočním cukrovím. Nejradši bych se po dopsání tohohle článku zavrtala do peřin a užívala vánoční pohody, ale vidím to tak, že půjdu dělat rozbory knih do čj k maturitě :/ :D Dala jsem si totiž na vánoční prázdniny předsevzetí, kolik toho k maturitě udělám a je mi jasný že budu ráda když zvládnu aspoň polovinu :D Ale i k tomu je potřeba se dokopat. A i když se to teď vážně nehodí a měla bych si užít trochu pohody a odpočívat, tak budu muset něco dělat. Protože tohle bych si mohla říkat celé prázdniny :D
Každopádně doufám, že vy tu pohodu máte a užívate si u vánočních filmů, pojídáním cukroví a lenošením. Já jsem dneska zvládla zabalit dárky, takže už žádné starosti :) A jinak tenhle článek je už poslední z vánoční série článků, takže teď si dám oraz i s blogem (jen malinký :D) a ozvu se s článkem po svátcích :) Tím pádem bych vám chtěla popřát krásné Vánoce a svátky Vánoční, ať se Štědrý den vydaří, všechno v poklidu s rodinkou :)

Teď už ale k článku ! :) Mám takový pocit že vánoční Tag už jsem dělala, ale tenhle má uplně jiné otázky, které jsem ještě nikde neviděla a tak sem si řekla proč ho neudělat :) Takže jdeme na to ! :)

Tea Time TAG

22. listopadu 2015 v 18:19 | Miss.Hill
Už jen z názvu Tea Time TAG lze usoudit, že tag bude o čajování. A kdy víc se hodí tento tag udělat než právě v plném proudu podzimu ? Jdeme na to ! :)

50 Náhodných Faktů O Mně / 50 Random Facts About Me TAG

27. září 2015 v 17:59 | Miss.Hill
V poslední době jsem viděla hodně "nových" (pro mě) tagů, které se mi dost líbily, takže je budu postupně psát a tenhle je první...50 Random Facts about me / aneb 50 náhodných faktů o mě. Ačkoliv nebylo vůbec jednoduché tenhle tag sepsat, dost mě bavil :D Dokonce jsem i přemýšlela že bych někdy udělala třeba druhou část a nebo mě taky napadlo, že bych mohla udělat článek s nějakými random fakty na nějaké dané téma, např. oblečení-kosmetika. I když těch by určitě nebylo 50, protože je to prostě dost :D Chtěli byste ?
Snad Vás bude tag bavit a bude Vám připadat zajímavý, protože jsem opravdu nechtěla vymýšlet takové ty tuctové fakty jako je: menuju se.. mám doma kočku.. sem ve znamení beran...atd atd. Chtěla sem aby to bylo něčím zajímavé a né tak předvídatelné. A snad se o mě taky dozvíte něco víc :)
A fotka s mýma bláznivýma "xichtama" je tu jen tak, aby článek nebyl tak holý a aby ste se nad tím třeba zasmáli :)


TAG "Nej"

18. června 2015 v 19:49 | Miss.Hill
Dneska si dáme Tag a to na téma "NEJ". Tento Tag určitě všichni už dobře znáte, protože koluje naprosto všude ! :) Dost sem si to teda zkrátila, protože některé otázky mi přišly naprosto zbytečné, když bych stejně nevěděla jak na ně odpovědět :D nebo jich bylo i spoustu podobných atd atd.. A nechtěla sem aby to bylo na jedno brdo nuda.


Tag / TMI (Too much informations)

4. května 2015 v 19:09 | Miss.Hill
Dneska jsem tu asi po měsíci opět s tagem. Dneska to bude TMI Tag neboli Too much informations, který určitě většina z vás zná, protože je hodně profláklý. Tak se do něho pojďme hned pustit :)


Birthay TAG

4. dubna 2015 v 11:29 | Miss.Hill
Zdravím. Jak užíváte prázdnin a teď už vlastně víkendu ? a Taky Velikonoc ? upřímně já Velikonoce nesnáším :D tento svátek de mimo mě.. No ale proč píšu zrovna dneska a přicházím s birthay tagem ? Ano, dneska mám narozeniny :D :) a né jen tak ledajaké..i když já to nějak nehrotím a nepříjde mi to nic extra, ale přece jen 18. narozeniny jsou jednou za život a už i já sem vstoupilamezi dospělé :D A tak sem si řekla, že to vezmu formou tagu a taky pár mých fotek z dětských narozenin.

1.Kdy máš narozeniny?
Dneska což je 4.4..krásné datum že ? :D

2.Kolik ti je let?
18

3.Budeš mít na své narozeniny párty?
Nebudu. I když na 18 by se to hodilo asi nejvíc, tak já své narozeniny nikdy nějakou party neslavím.. Popřejou mi vždycky jen v rodině a přítel a to mi stačí..Ale příští víkend budou mít i spolužáci ze třídy párty, tak to tam asi nějak oslavíme všichni společně :)

Shopping TAG

10. března 2015 v 19:59 | Miss.Hill
Je tu slibovaný nakupovací Tag :) Tak si ho užijte. Omlouvám se teda, že tu nejsou fotky jako vždycky u Tagu ale nějak sem prostě nestihla nic fotit a ani mě moc nenapadlo co k tomuto tagu fotit ..


1) Jaký je tvůj nejvíc oblíbený obchod s oblečením ?
Nemám uplně nejoblíbenější obchod, mám jen pár oblibených kam chodím :D Např : H&M, Bershka, Ann Christine Tally Weijl, New Yorker.. i když Tally a NY už taky né tolik jak dřív.. místo nich se celkem dostává do popředí Reserved nebo Camaieu :) A pak je pár obchodů kam se chodím vždycky kouknout, ale často tam nenakupuju, jen pár kousků za rok.. např: Gate Pull&Bear ( tam si kupuju jen rifle), Stradivarius...

2) Do jakého obchodu naopak nejdeš ?
Nechodím třeba do C&A nebo do Takka... Nevím, tyhle obchody jsou nějak mimo mě...

3) V jakém obchodu sis naposled něco koupila ?
Overal na léto v Calliope. Ruší se prodejna takže se tam všechno vyprodává za směšné ceny :D (Uvidíte v nákupech za březen :P )

27daysoflipstick I.

8. února 2015 v 18:49 | Miss.Hill

Dneska musím říct docela netradiční článek. Na instagramu běží různé "challenge" 30daysof... a mě se to fakt líbí, jenže si moc nedokážu představit že bych tam každý den přidala fotku toho téma, tak sem si řekla že bych mohla udělat na blogu článek tohoto typu. No nebudu přidávat každý den 1 novou fotku, to zas ne :D Ale řekla sem si že na to udělám prostě článek.. jenže jelikož zas by byl hrozně dlouhý a mě by to zabralo strašně moc času udělat tenhle článek, tak sem si řekla že to aspoň rozpulím. Tudíž dneska bude jakoby první půlka a příště ta druhá.. Vybrala sem si téma lipstick, které sem si podle sebe i trošku upravila. Takže jdeme na to !
(Ještě se chci omluvit, že kvalita fotek není tak dobrá, ale boužel.. vážněu ž s nemůžu dočkat až budu mít nové prostředí na focení a hlavně taky novou techniku ! I když na oboje si asi ještě chvilku počkám..)

Zimní TAG /Winterlicious Tag

11. ledna 2015 v 19:14 | Miss.Hill
Už strašně moc dlouho sem nepsala žádný Tag a tak sem si říkala že bych to měla napravit... co jiného než zimní tag, když je venku "ta zima". Ano, opravdu skvělá zima.. jeden den -10 napadne sníh, druhý den všechno roztaje zároveň to zmrzne a je ledovka že byste se zabili a další den slunko a 15 stupňů. Super no :D Tenhle tag je původem takový zimňo-vánoční, ale jelikož jsem vánoční tag dělala už minulý rok tak by to bylo letos zbytečné. A samotný nějaký pořádný zimní Tag jsem ani nenašla, takže některé otázky jsem si i vymyslela nebo poupravila :)


Máš ráda zimní období ?
Mám ráda takové to předvánoční a vánoční období, ale jak Vánoce i vánoční atmosféra skončí, už se těším na teplé počasí :D :)

Máš ráda nějaký zimní sport ?
No jelikož jsem na horách nikdy nebyla tak nějaké lyžování a snowboardování jde mimo mě, ale miluju bruslení :)

Co děláš v zimě nejraději ?
Nejradši jsem zachumlaná pod peřinou s přítelem nebo seriálem a čajem :D Ale když je hezké počasí, venku je sníh a moc nemrzne tak i nějaká malá prochzka je fajn :)

 
 

Reklama