MINE

Christmas Special Tips

21. prosince 2015 v 21:09 | Miss.Hill
Vánoce už klepou na dveře a já tu pro vás dneska mám vánoční speciál. Říkala sem si, že by mohlo být fajn, shrnout vše co tak nějak k vánocům patří, je typické jako vánoční filmy nebo vánoční písničky, do jednoho velkého vánočního článku ! :) A ačkoliv spousta těch vánočních filmů a písniček jsou už tak profláklé a každý rok se objevují na mnoha blozích, snažila jsem se, aby ste tu našli jak právě ty klasiky, tak třeba i něco nového ! :) Dál tu mám např. taky spousta typů na vánoční dekorace, kde se pořádně vánočně naladit a třeba i kde ještě na poslední chvíli koupit vánoční dárky :) Tak jdeme na to ! :)
P.S. Omlouvám se, že kvalita některých fotek není zrovna nejlepší, ale já věřím že to přežijete ! :D

KDE NACHYTAT TU SPRÁVNOU VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU ?

A nejen to ! Ne jen, že nasajete tu pravou vánoční atmosféru, ale taky se dobře najíte a popijete skvělé "vánoční pití". A o čem že mluvím ? Ano, o vánočních trzích. Já jsem teda letos měla možnost pouze v Brně, ale lepší než nic :D Protože Turbomošt je stejně to nejlepší ! Takový drinky co mají tam, strčí do kapsy i klasické svařáky a punče ! :)
Taky se tam dá nakoupit plno blbůstek a i nějaký pěkný dárek na Vánoce třeba babičce,dědovi ale i mamce proč ne ? :) Mají tu spoustu krásných dekorací, dobrůtek, ale i výrobky ručně dělané. Dědovi jsme například s mamkou koupily nakládané sýry :)

Christmas Wishlist 2015

15. prosince 2015 v 18:42 | Miss.Hill
Říkala sem si, že by nebylo od věci udělat článek o tom, co bych ráda našla pod stromečkem. Ať je tu aspoň trošku té vánoční atmosféry. V posledních letech zjišťuji, že už vlastně ani nevím, co si pod strmeček přát :D Taky to tak máte ? No nakonec si ale vždycky nějaké maličkosti a drobnosti vymyslím :)
A jak jste na tom s nakupováním vánočních dárků ? Už máte nakoupeno, nebo vždy všechno scháníte na poslední chvíli ? :D Já musím říct, že jsem takový zlatý střed.. Nikdy nenakupuju dárky už listopadu, ale 2 dny před Vánocema taky né :D

My Needs For Autumn

11. října 2015 v 18:19 | Miss.Hill
S už přišlým podzimem přichází i inspirace, jak pro mě i třeba pro vás, co bych si chtěla letos na podzim pořídit :) Ono mi to stejně vždycky nevýjde všechno, ale snad aspoň nějaká část :D Jak můžete vidět, tak na podzim mám nejradši takové ty "zemité" barvy. Černá, bílá, béžová,hnědá,vínová..s těmi já si vystačím :D

Co na létě tak miluju ?

13. července 2015 v 18:59 | Miss.Hill
Co si nedat letní článek když máme to léto ? Snad až jen na pár vyjímek léto všichni tolik milujeme. Co je moje "to nejoblíbenější" a co v létě tolik miluju já ? Sepsala jsem pár bodů :)


1.Snad ze všeho nejvíc na létě miluju to LETNÍ TEPLÉ POČASÍ. Třicítky strávené u vody a opalováním se, to prostě miluju. Pro mě je to naprostá relaxace.. vyvalovat se na sluníčku s časopisem, sluchátkama v uších. a ještě se k tomu krásně opálím ! :)


2. Tohle sice tak upně neplatí pro už pracující, ale který školák by se netěšil na letní PRÁZDNINY ? Nemusí se každé ráno brzo stávat, 2 měsíce odpočinek..

3. V létě nepiju nic jiného než různé DOMÁCÍ LIMONÁDY. Doma si nejčastěji dělám vodu s citrónem,mátou popřípadně i limetkou nebo okurkou, ale domácí limonády se teď staly velkým hitem takže je najdete i v mnoha restauracích a podnicích kde sežente i ne jen tak leda jaké příchutě ! :) No a dál samozřejmě taky miluju takové ty letní koktejly, moje asi nejoblíbenější Mojito

My needs for SUMMER

25. června 2015 v 8:29 | Miss.Hill
Léto je tu a s ním přichází i můj wishlist na toto období. Není zrovna pravidlo že co si vysním a mám na wishlistě si vždy pořidím :D Třeba se to časem změní, nebo takový kousek podle mých představ ani neseženu. Jen je to spíš sbírka kousků v mé představě, jaké bych si chtěla pořídit :D

Jak se ze mě stala zrzka

19. května 2015 v 19:09 | Miss.Hill
Ačkoliv mou stálicí na vlasech je hnědá a nejvíc asi čokoládová, ráda zkouším i jiné nové barvy a odstíny :) Tím nechci říct že bych chodila např. s modrou nebo zelenou hlavou, ne takovýhle trend je mi cizí :D Ale už sem zkoušela např nějakou červenou nebo odstín do fialova.
V poslední době, se mi dost začala líbit zrzavá barva a tak sem si řekla, že ze mě bude zrzka :D Ten čas než se odvážím udělat změnu vždycky trvá, no ale nakonec sem se překonala, touhou po zrzavé.
Jenomže, problém byl ten, že se barvím na tmavě hnědou a tudíž sem měla obavy, jestli mi zrzavá barva chytne. A odbarvení jsem podstoupit opravdu nechtěla, protože sem to zkoušela už jednou a měla sem tak strašný vlasy že jsem je musela ostříhat skoro na mikádo.. a teď už je mám zase krásně dlouhé takže tohle nepřipadalo v úvahu.. A tak sem to prosě zkusila na své vlasy .. a výsledek ? Můžete vidět ↓

My needs for SPRING

11. dubna 2015 v 18:29 | Miss.Hill
Dneska si dáme článek my needs for spring, neboli co potřebuju a musím mít na jaro ! Takže takový můj malý wishlist. Samozřejmě v hlavě toho mám mnohem víc a už i v obchodech mám obkoukané nějaké nové jarní oblečení (např. v H&Mku, to musím brzo navštívit :D ), ale tohle jsou prostě věci nad kterými přemýšlím už dlouho a musím je mít.

Co jsem našla pod stromečkem ?

29. prosince 2014 v 18:59 | Miss.Hill
Doufám že jste měli skvělé Vánoce a užili jste si svátky a teď už jen poslední událostí v tomhle roce bude završit celý ten rok Silvestrem ! Tak doufám že máte taky tak super plány jako já a užijete si ho s těmi nejlepšími, samozřejmě všeho s mírou ! :D :)
Teď už ale myslím si že očekávaný článek po Vánocích, co sem našla pod stromečkem. Není to tuna drahých věcí, nemám nový notebook,mobil, tablet a nevím co ještě .. ale je to pár drobností, které mi udělali samozřejmě radost ! Musím říct, že letos na Vánoce sem neměla vůbec naplánované co bych si přála. Vlastně sem ani nic nepotřebovala, všechno mám doma a tak jsem pod stromečkem nic neočekávala a zároveň sem ani nemusela být třeba zklamaná že jsem to tam nenašla :D :)
Ještě bych chtěla podotknout, že se vážně nechci vychloubat ( a myslím že takovými drobnostmi se ani vychloubat nejde, ale každý to může brát jinak no .. ) jen se s váma podělit o to, čímmi druzí udělali radost .. :)

Vánoční Bratislava

21. prosince 2014 v 19:19 | Miss.Hill
Oproti Vídni mám z Bratislavy mnohem míň fotek. Né že bych na focení neměla čas, ale ono ani nebylo moc co fotit. Nebyly to takové skvosty jako ve Vídni. Takže i z těchhle fotek možná nebude chrlit tak vánoční atmosféra a nálada jako z těch z Vídně.

Hned jako první fotku mám u mostu slovenského národního povstání, kde sme vystupovali z autobusu. Pak sme šly projít stánky na trhách a podívat se okolo :) Naprosto boží bylo, že tam bylo kluziště, kde ste si mohli půjčit brusle a zbaruslit. Uplně miluju lední bruslení (stejně jako to letní na kolečkáčích) ale jak v poslední době už bývá teplejší zima, led pořádně ani nezamrzne, takže na bruslích sem nestála nejmíň 2-3 roky.. Zabruslit sem si ale nakonec nebyla, nějak sem na to zapomněla a při cestě zpátky už nebyl čas :/

Vánoční Vídeň

20. prosince 2014 v 18:29 | Miss.Hill
Tento týden jsem navšítivila Vánoční trhy ve Vídni a Bratislavě. A ne jen trhy, byla sem se podívat i různě ve městě.. Samozřejmě sem nafotila i nějaké fotky a tak se s váma chci podělit s mými zážitky a dojmy :) Nejdřív jsem přemýšlela že udělám jenom jeden článek, ale musela jsem to rozdělit, protože by byl strašně dlouhý a nikomu by se to určitě nechtělo číst :D Takže zítra můžete čekat s mými zážitky a fotkama z Bratislavy. Teď už ale zpátky k Vídni. Fotek mám docela dost, ačkoliv mi příjde že sem stihla vyfotit asi jen čtvrtinu z toho co bych všechno vyfotit chtěla. Fotky nebudou uplně top, protože byla celý den mlha a zataženo a pak už i tma..

Jako první jsme navšívili velice známé Vánoční trhy v Schönbrunnu. Jelikož jsem tady byla se školou, měli sme přesně určený čas a místo kde budeme. Na rozchod jsme měli ale asi jen 50 min, takže sem si stánky stihla tak tak obejít a obdivovat jejich výrobky a podobně. Asi nejvíc sem byla unešená ze stánku kde prodávali čokoládu v růžových či černých krabičkách s mašlí, no krása :)

 
 

Reklama