MINE

Český Krumlov a Labutí jezero

29. července 2016 v 20:29 | Miss.Hill
Ještě skoro před chvílí jsem seděla přímo u Vltavy a snídala. Skoro před chvílí, jsem stála na mostě, pozorovala rozbouřenou Vltavu, nadšené vodáky projíždějící jezy, ale hlavně, pohled na krásy Českého Krumlova.
Jak tenhle výlet vlastně začal ? Všechno začalo asi před měsícem a půl, kdy sme si s mamkou řekli, že chceme jet na představení do otáčivého hlediště v Českém Krumlově. Ona tam jezdí každý rok a je z toho vždy unešená a tak sme si řekli, že si uděláme o prýzdninách výlet a půjdeme taky na něco. Nejvíce mě zaujalo představení Sherlock Holmes, miluju Sherlocka :D Jenže ten byl už beznadějně vyprodaný a vlastně skoro všechny vystoupení. Poslední volná místa byly na Labutí jezero. Tanec miluju nadevše, i když některý styl třeba víc a některý míň, pořád je tanec jedno a to stejné. Vyjádření něčeho pomocí pohybu. Takže jsme si v prvé řadě hledaly ubytování, které bylo už vesměs taky obsazené. Ale nakonec se nám podařilo ještě poslední volný pokoj v jednom penzionu ulovit. Penzion byl rezervovaný, lístky do divadla zaplacené a následovalo jen čekání a natěšenost.

My MUST HAVE For Summer

17. července 2016 v 19:29 | Miss.Hill
Momentálně to má venku od letního počasí dost daleko teda. I když dneska už je přece jen trochu pěkněji, než u předelšých dnů. Klasika, když jsem v práci jsou třicítky, když mám volno je sotva 20 stupňů. Ale budeme doufat, že se sluníčko a vedro zase brzo vrátí ♥. Dneska jsem měla nějak náladu hrát si na polyvore a tak jsem seskládala do obrázku pár věcí, bez kterých si léto nedokážu představit, nebo které mi chybí a chtěla bych si ještě pořídit.

FOOD PARK Brno

11. června 2016 v 21:19 | Miss.Hill
Dneska jsem byla na potravinovém trhu Food Park v Brně a musím vám říct, jsem z toho naprosto nadšená. Mám spoustu fotek a tak sem si říkala že musím hned napsat článek :D Už sem o tom slyšela i dříve, ale nějak sem neměla možnost se tam dostat. Upřímně nevěděla sem co od toho čekat, ale jsem vážně nadšená :D Určitě to nebylo moje poslední návštěva. Původně to měl být dneska bylinkový speciál, ale příjde mi že z toho nějak sešlo a byl to klasický trh se všemy různými potravinami. Tento trh je v brně každou 2. sobotu v prostorech malé ameriky. Brňáci určitě znají :) Teď už vám ale budu vykládat o všech těch dobrotách !! :)

SPORT, FOOD INSPIRATION

17. dubna 2016 v 18:59 | Miss.Hill
Ahooj :) Musím se přiznat, že původně jsem měla v plánu článek na uplně jiné téma, a i když teď sportováním a zdravým jídlem, vlastně takovým tím "zdravým životním stylem" žiju, že ho sem nebudu až tolik cpát, jelikož mým hlavním tématem a koníčkem je především móda a kosmetika. Jenomže, na druhou stranu jsem z mého stylu teď tolik nadšená a ráda bych se vám pochlubila .To ale není uplně ten hlavní důvod. Původně měl být článek na módu zaměřený, ale bohužel to prostě nedopadlo podle mých představ a tak jsem rychle vymýšlela náhradu, no a tím teda bude to, jaké jsou mé nové výkony a výsledky, a nějaké takové to povídání o tom všem celém :) Doufám, že i tohle vás bude bavit :)

První, čím bych chtěla začít je právě sportem. Co vlastně všechno dělám ? Doma posiluju a ven chodím běhat a na brusle. Brusle jsem milovala vždycky, ale běh jsem si oblíbila až v poslední době. O běhání už jsem jeden článek psala, můžete si ho přečíst TADY. Každopádně když sem byla včera běhat, bylo to naprosto úžasné. Venku nádherné počasí, až moc na to běhání :D Každopádně i to, mě nabíjí takovou energií a já se při každém dalším běhu snažím zlepšovat a překonávat si své cíle. Vždycky když už běžím, tak nikdy nemám dost. Ale tak to mám i třeba právě s domácím posilováním. Musím se vždycky hodně překonávat a říct si tak a dneska už stop už končím, i když sem naprosto zničená.

RUNNING

20. března 2016 v 19:39 | Miss.Hill
S přicházejícím jarem a pěkným počasím přichází i větší chuť trávit čas venku, na čerstvém vzduchu. Přece jen, koho po zimě nenabíjí sluníčko energií ? :) Mě teda rozhodně ! V zimě jsem byla spíš na takové to domácí cvičení, a né že bych na něho teď už nebyla, ale přece jenom, když je venku krásně, radši jdu ven, než abych seděla doma. Tudíž se zvyšuje moje aerobní aktivita, za to ta posilovací ubývá. To mě dost mrzí, ale teď před maturitou boužel nejde dělat všechno. Takže se opravdu těším, až budu mít po ní a budu zase moc dělat všechno naplno ! :) No zpátky ale k záměru článku. Dneska chci psát o běhání. Ano, byla sem běhat zatím jen párkrát, ale co je to hlavní ? Že pokaždý, co du běhat, uběhnu víc a jen se zlepšuju. Protože ono to prostě jde ! Ale musí člověk jen chtít a musí to dělat proto, že ho to baví a né z nějkého donucení, nebo jen myšlenky že potom zhubnete. Musí to prostě bavit.

Je jasné, že když začnete běhat, neuběhnete hned 5km. Možná neuběhnete ani půl kilometru a už nebudete moct, ale nic si z toho nedělejte. Nesmíte to vzdávat. A když se jen párkrát odhodláte, uvidíte, že ty pokroky jsou dost znatelné.
Já jsem začínala na tom, že jsem uběhla např 800m, oddych, 600m, oddych a celkem jsem uběhla třeba 3 km.. Teď už jsem na tom, že můj rekord běhu vcelku je něco málo přes 2 km a celkově se blížím k 5ti km :) Pořád to není žádný zázrak, ale o to přece nejde. Jde o to zlepšování se.


V pátek sem byla běhat a musím říct, že na nohy to bylo celkem znát, ale měla sem potom více energie. Vždycky mě ten pohyb totiž nakopne :) Včera sem byla v práci, 12 hodin na nohách a po tom běhání, to bylo fakt hrozný. Dávno sem si zvykla na tento režim a nohy mě nebolí, ale včera sem dojela z práce naprosto vyřízená. Dneska sem měla v plánu jít opět běhat, ale celý den jsem rozbitá a uplně "chcíplá". Abych ale neseděla celý den doma, řekla sem si že půjdu aspoň na brusle, abych se zvrávorala. Říkala sem si, že na bruslích dám aspoň 10, ale nakonec jsem dala jen 9km a byla sem mrtvá :/ :D A že bych měla nějak víc energii se taky říct nedá, spíš naopak. Sem ještě víc mrtvá.
Měla sem v plánu "něco se učit", ale nějak to nedopadlo. Udělala jsem si večeři, žitné plátky se šunkou, mozarellou a rajčetem, k tomu zelený čaj, a už jen odpočívám a brouzdám po netu. Půjdu brzo spát, ať si tělo odpočine. Dobrou noc :-*

#BREAKFASTLOVER

13. března 2016 v 11:49 | Miss.Hill
Klasické nedělní ráno, chtěla jsem vstát už kolem osmé ráno, nakonec se ještě válím a stávám až kolem devaté. Chvíli sedím za počítačem a klasicky projíždím sociální sítě a internet jako je facebook, instagram, we♥it, youtube.. a poté mi jako vždycky naskočí myšlenka : co si dám dneska k snídani ?

Na víkendových snídaních si dávám opravdu záležet, protože v týdnu prakticky ani nesnídám. Ano, vím že je to špatně, ale myslím že všichni znáte to když stáváte kolem páté šesté ranní hodiny, radši si pospíte o něco dýl a potom autobus věčně nestíháte :D Tudíž já v podstatě až "snídám" hned co příjdu do školy svou nachystanou svačinu.. :D Ale zpátky k věci. Přemýšlím jakou zase "spešl" snídani si udělám. Nedávno sem si koupila v obchodě waffle, a tak je ten pravý čas na to si je dát na snídani. Není to zrovna to nejzdravější, kdybych si je udělala doma sama, určitě by to byla mnohem zdravější varianta, ale prostě jsem na ně měla chuť :) Samozřejmě nesmí chybět tuna ovoce a "něco k tomu". Původně sem měla v plánu bílý jogurt, ale když sem v ledničce objevila tvarohovou pomazánku s ořechama, neváhala sem :D Potom sem vytáhla javorový sirup, který přece na wafflích nesmí chybět. Nakonec jsem tohle všechno posypala ještě mandlemi, no a vynikající snídaně je na světě :) Většinou k snídani piju džus, v zimě čaj, ale někdy si dopřeju i kafe. Vlastně kafe bych mohla pít uplně pořád, ale nesnáším ty domácí "kávy" zalitý jen horkou vodou.. a kávovar bohužel nemáme -_- Ale mám v plánu koupit si aspoň takovou tu "konvičku" na překapávanou kávu, protože z toho to kafe není vůbec špatný :) Ale momentálně mám doma karamelový Douwe Egberts, který se s trochou smetany dá :)

A proč vlastně tohle píšu ? U snídaně jsem přemýšlela nad tím, jaký jsem obrovský #breakfastlover. Vlastně je to asi moje nejoblíbenější jídlo z celého dne. Naprosto to miluju, když si můžu vychutnávat skvělou snídani a u toho relaxovat ve formě poslouchání hudby, projíždění instagramu, we♥it, blogů, videí, nebo čtení časopisů. Navíc mám vždycky obrovskou radost z toho, co si vždycky k snídani připravím a nejen že to hezky vypadá ale taky skvostně chutná. A tak když sem přemýšlela, jaké téma článků na blog, aby to nebyli pořád jen recenze, nákupy atd.. řekla sem si, proč se s váma o mých myšlenkách nepodělit ? :)


A co vy ? Jaký máte vztah k snídaním a jaké je vaše nejoblíbenější jídlo dne ? :)

My Needs For Spring

11. března 2016 v 20:59 | Miss.Hill
Do obchodů už přicházejí jarní kolekce a na mém wishlistu je zase pěkný seznam věcí, co potřebuju, hodilo by se mi a nebo bych si chtěla pořídit :D Na druhou stranu vůbec nevím, kdy ty obchody zvládnu proletět a něco nového si pořídit, protože mám teď jen plnou hlavu školy, školy a zase školy. Že nemám čas brouzdat po obchodech je jedna věc, ale že na to v podstatě ani nemám pomyšlení je druhá věc. Ale věřím tomu, že až si jeden den najdu a obchody prolezu, budu zase jako v sedmém nebi :D

TOP 8+1 LEDEN 2016

21. února 2016 v 18:29 | Miss.Hill
Ahoj ! :) Vím že sem se opět strašně dlouho neozvala, ale bohužel, do maturity tomu nejspíš jinak nebude. Sice mě to strašně mrzí, protože mi blog opravdu chybí, ale zbývají mi poslední 2 měsíce školy a v květnu ta osudová "zkouška dospělosti" jak se říká..takže teď opravdu nedělám nic jiného, než školu a práci a když už mám někdy chvilku volného času (jakožto nemám, pořád mám co dělat a stejně si příjdu že nic nemám hotový, nic neumím a nic nestíhám, ale někdy je potřeba si taky odpočinout), tak se snažím nějak si tohle s prominutím debilní období zlepšit (s kamarády, kávičkování, zajdu si s někým na oběd, atd..) Už se vážně těším, až se do blogu pustím zase na plno ! No ale teď už poďme přejít k článku...

Dneska přicházím se zbrusu novým typem článku ! Říkala sem si, že by to chtělo sem vnést i něco nového. A vybrala jsem si typ článku TOP 8+1. Tenhle typ článku dělá spousta blogerek, ale myslím že se nikdy neokouká, protože pořád je to tom, že je to právě z vašeho života, každý měsíc je to něco jinéého a navíc body jsem si seskládala podle sebe :) Asi si říkáte proč zrovna 8+1 a né prostě 9.. Na to asi není uplná odpověď, mám prostě 8 bodů + 1 navíc :D No a vím, že už to není zrovna moc aktuální, protože už skoro končí i únor, a já jsem tu teprve s lednem, ale tenhle článek mi už dlouho leží v rozepsaných a říkala sem si že by byla škoda ho nevydat i když s tak strašným zpožděním..:/ Teď už ale jdeme opravdu na to ! :)

(Ano a mám nový design, ale zatím jen takový provizorní, pořád mi na něm něco nesedí, hlavně moc nevím co s tím zápatím a jaké písma dát dohromady, ale o tom až v jiném článku.)

10.1.2016 Cvičení a jídelníček

10. ledna 2016 v 20:29 | Miss.Hill
Po edici vánočních článků, mi nějak došly nápady na mé klasické články a tak sem si řekla, že bych mohla přijít s něčím novým. Už v mých předchozích článcích jsem psala že si přeju aby mi moje motivace k cvičení vydržela i v novém roce a že doufám že s tím nepřestanu a moje cíle se budou jen a jen zvyšovat. No a dneska byl zrovna ten den, kdy jsem mohla cvičit a zase sem se strašně zajímala o jídelníček, tak mě napadlo že bych mohla udělat článek o mém cvičení a jídelníčku :)
(Jinak se omlouvám, ale tento týden toho ve škole bude moc a tak zřejmě žádný článek nebude, nejdříve o víkendu)

A taky bych ráda chtěla říct, že neříkám že bych mohla dělat fitness trenéra, a že všemu tak strašně rozumím a že jím uplně zdravě a tak jak se má jíst atd.. Jde tu jen o to, že mě to všechno baví to je celé. Já nehubnu a nepotřebuju hubnout a postavu nemám škaredou. Ono to teď zní možná pro některé namyšleně, ale nikdy jsem si nemyslela že nemám hezkou postavu, jsem jen smířená a spokojená sama se sebou, to je všechno. A to by měl být každý a když se mu na sobě něco nelíbí, měl by prostě jít a změnit to. Já jsem začala cvičit vlastně proto, že se mi prostě chtělo. Do ničeho sem se nenutila a nepřemlouvala. Prostě se mi chtělo cvičit, no tak jsem šla. A cvičení mě bavilo takže jsem nezůstala jen u jednoho, ale cvičím vždycky, když mi to čas dovolí. A proč teda cvičím ? Jelikož se mi prostě chtělo cvičit, tak sem si řekla proč nemít ještě lepší postavu ? Řekla sem si, že bych mohla tělo zpevnit no a samozřejmě postupně se mé cíle zvyšujou až na viditelné svaly :D Tak už jdeme konečně na to ! :)
P.S. tenhle článek je dost kecací a já prostě všechno musím obkecat :D Takže je doost dlouhej :D

Tady je moje taková malá inspirace na snídaně. Na snídani naprosto miluju ovesné kaše s ovocem na jakýkoliv způsob :)

Christmas Day / What I Found Under Christmas Tree

27. prosince 2015 v 11:39 | Miss.Hill
A je po Vánocích. Tak dlouho jsme se na ně těšili a připravovali a tak rychle zase utekly. Teď zase až za rok. A jaký byl můj štědrý den ? Asi nic zvláštního, byl klasický jako každý rok, jen nás bylo o jednoho míň. Máme doma tradici, že vánoční stromek zdobíme až na štědrý den, takže sme nazdobili strmek a pak sem měla až do večera volno. Koukala jsem na sám doma ztracen v new yorku a poslouchala vánoční písničky :) Večeříme většinou kolem šesté, ale rok od roku se to posunuje a letos sme šli snad až někdy ve třičtvrtě na 7 :D K večeři máme vždycky nedoboru rybí polívku (možná není nedobrá, jen já to prostě nejím :D ), ale jen z povinosti ochutnám :D A dobrého kapra, na kterém si vždycky pošmáknu. Poté jsme se vydali ke stromku, kde chvilku rozjímáme, koukáme do zapálených svíček a pak rozbalujem dárky. Ty rozbalujem tak, že vždycky rozbaluje jeden a ostatní se na něho dívají, co vybalí za dárek a jakou z toho bude/nebude :D mít radost :) Potom už se jen koukáme na televizi a přejídáme se cukrovím ! :) A jak obvykle vypadá/vypadal váš štědrý den ? :) Schválně mi dejte vědět, jestli jste letos zažili něco neobvyklého, nějaká přihoda nebo tak :D

A teď už se dostávám k tomu, co jsem našla pod stromečkem. Myslím, že už ani moc nemá cenu se zmiňovat o tom, že to rozhodně není žádné vychloubání. Tenhle typ článku dělá plno blogerek, a cílem je podělit se s vámi o tu radost z dárků. I já tyhle články čtu moc ráda, takže doufám že to takhle stejně berou všichni :)


Musím skonstatovat že letos jsem měla nejvíce měkkých dárků, ale to mi vůbec nevadí, spíš i naopak. Dárky jsem si v podstatě vybírala sama. Na jednu stranu, je to možná i lepší, protože tu není to riziko, že nedostanete dárky, které ste nechtěli, nelíbí se vám a tak. Ano, vím že dárek je symbol toho, že vás má ten dotyčný rád a že mu na vás záleží, ale znáte to, určitě každý z nás už někdy dostal dárek, který nebyl podle jeho představ, a co pak s ním že :D Naopak potom příjdete o to překvapení a nadšení z toho co rozbalíte a co pod tím stromkem bude. Ono oboje má své pro a proti :) Teď už ale jdeme na to ! :)
Dárečků jsem dostala jen pár, o to mě ale víc potěšily. U nás doma se totiž nehraje zrovna na kopu vánoční dárků, ve kterých najdete mobily, tablety a notebooky. A jelikož jsem fotila fotky už dřív, dárečky co sem dostala později tu chybí, ala uvidíte je pak třeba v nákupech za prosinec :)
 
 

Reklama