Make Up

Makeup of the Day : Nalinkováno s Metallic Pomergranate

9. dubna 2015 v 19:29 | Miss.Hill
Mé makeup looky na blog nedávám a tak sem se rozhodla, že to chci změnit. Je to tím, že do školy stávám hrozně brzo a nechce se mi stávat ještě dřív abych si krásně vystínovala oči. A o víkendu taky nemám tolik příležitostí na krásné líčení. Buď sedím doma v učení, jsem v práci a nebo s přítelem. A na tyhle události se zrovna extra nijak nelíčím. Jenže v poslední době, co se má sbírka Color Tattoo rozšiřuje jsem si dost oblíbila dělat si s nimi linky. Je to jednoduché a rychlé.

TOP 3 růžové podzimní rtěnky

17. listopadu 2014 v 15:29 | Miss.Hill
Po hodně dlouhé době tu mám uplně nový a nečekaný článek na blogu. Ale strašně se mi články s touhle tématikou líbí a tak sem si říkala že je na blog taky zařadím :) Jako s prvním článkem teda přicházím s top 3ma mýma růžovýma rtěnkama, které nosím ráda na podzim ! :)
Boužel některé fotky jsou dost nekvalitní a sama sem z toho až znechucená, ale s počasím jaké je venku prostě nic neudělám, nijak to neovlivním :/ A zatím nemám tak dobrou techniku, která by si uměla dobře vyhrát se světlem .. Tím pádem, jsou i barvy trošku zkreslené a ve skutečnosti vypadají jinak :/

Makeup of the Day : Nude líčení s paletkou CATRICE

22. února 2014 v 19:29 | Miss.Hill
Přestože jsem udělala na paletku Absolute Nude od Catrice spíše negativní recenzi, zkusila sem to s ní. (Recenze TADY) Líčení není extra intenzivní a nejde tolik vidět přechod barev, jelikož jak sem psala v recenzi stíny sou hodně málo pigmentované a přesto že sem použila bázi, nebylo to nic moc extra. Dalším faktorem je, že na živo to vypadá líp a barvy jdou vidět líp ale fotky mi nešly vůbec vyfotit a trvalo mi to dost dlouho než sem přišla aspoň k takovýmto..:D Koneckonců ale co že nejsou barvy moc intenzivní ? Je to přece "nahé" líčení ! :)

Na líčení sem použila první 3 stíny.
Celý článek↓
 
 

Reklama