Červenec 2016

Český Krumlov a Labutí jezero

29. července 2016 v 20:29 | Miss.Hill |  MINE
Ještě skoro před chvílí jsem seděla přímo u Vltavy a snídala. Skoro před chvílí, jsem stála na mostě, pozorovala rozbouřenou Vltavu, nadšené vodáky projíždějící jezy, ale hlavně, pohled na krásy Českého Krumlova.
Jak tenhle výlet vlastně začal ? Všechno začalo asi před měsícem a půl, kdy sme si s mamkou řekli, že chceme jet na představení do otáčivého hlediště v Českém Krumlově. Ona tam jezdí každý rok a je z toho vždy unešená a tak sme si řekli, že si uděláme o prýzdninách výlet a půjdeme taky na něco. Nejvíce mě zaujalo představení Sherlock Holmes, miluju Sherlocka :D Jenže ten byl už beznadějně vyprodaný a vlastně skoro všechny vystoupení. Poslední volná místa byly na Labutí jezero. Tanec miluju nadevše, i když některý styl třeba víc a některý míň, pořád je tanec jedno a to stejné. Vyjádření něčeho pomocí pohybu. Takže jsme si v prvé řadě hledaly ubytování, které bylo už vesměs taky obsazené. Ale nakonec se nám podařilo ještě poslední volný pokoj v jednom penzionu ulovit. Penzion byl rezervovaný, lístky do divadla zaplacené a následovalo jen čekání a natěšenost.


My MUST HAVE For Summer

17. července 2016 v 19:29 | Miss.Hill |  MINE
Momentálně to má venku od letního počasí dost daleko teda. I když dneska už je přece jen trochu pěkněji, než u předelšých dnů. Klasika, když jsem v práci jsou třicítky, když mám volno je sotva 20 stupňů. Ale budeme doufat, že se sluníčko a vedro zase brzo vrátí ♥. Dneska jsem měla nějak náladu hrát si na polyvore a tak jsem seskládala do obrázku pár věcí, bez kterých si léto nedokážu představit, nebo které mi chybí a chtěla bych si ještě pořídit.

RANDOM SHOOTS

6. července 2016 v 21:19 | Miss.Hill |  Diary
Dneska mám chuť jen na nějaký odlehčenější článek a tak sem si říkala že bych mohla postnout nějaké random fotky z poslední doby. I když jsem v poslední době moc fotek nenafotila, jelikož červen byl pro mě ve znamení vydělávání, za tu dlouhatánskou dobu co sem zase nepsala, se mi přece jenom něco nashromaždilo a tak sem si říkala že fotky proložím nějakým povídaním, aby to nebylo tak holý a bylo aspoň na co koukat :D


Jako první asi nejaktualnější téma je samozřejmě léto a s ním prázdniny. Já už je mám teda cca měsíc a půl. To je hrozné, už si příjdu že je půlka prázdnin za mnou a ona to je vlastně i pravda :D Prázdniny jsem zatím prožila tak nějak celkem pracovně. Samozřejmě ale mezitím byly i dny kdy jsem si jen užívala. Ať už někde na sluníčku, nebo s kamarády :) A to je taky důvod, proč nejsou pravidelné články na blogu. Nějak si příjdu, že sem se od toho blogování nějakým způsobem vzdálila. Ale taky je to tím, že přes maturitu jsem neměla čas a po maturitě, jsem chtěla všechno dohnat a prostě si pořádně užívat. Navíc..je léto. Já leto naprosto miluju a nechci ho prosedět celé doma u počítače. Však to znáte :) Neříkám, že blogovat nebudu, jen prostě když se mi bude chtít udělat článek tak ho udělám, když ne, tak ne.


Nákupy KVĚTEN + ČERVEN 2016 (#HUGE SUMMER HAUL)

3. července 2016 v 19:39 | Miss.Hill |  My Shopping
Poslední nákupy nebyly už ani nepamatuju a samozřejmě od té doby se mi doma nazhromaždilo tolik věcí.. :D Nebudu vám tu ukazovat uplně všechno, hlavně uplně nové a čerstvé kousky a potom věci, které teď nosím pořád a strašně sem si je oblíbila. A taky píšu zase po hrozně dlouhé době ale o tom se asi dozvíte víc v jiném článku, nechci to sem zbytečně motat :) Tak už jdeme na toooo :)


( Hnědá kabelka - RESERVED, modré plavky - RESERVED, zelené plavky - TEZENIS, lacláče - RESERVED, opalovací krémy - BALEA, krém na ruce - DOUGLAS, košile s kaktusy - RESERVED, puntíkované triko - RESERVED, proužkované kraťase - H&M, set na obočí - LOREAL, rozjasňovač - CATRICE, sůl do koupele - BALEA, puntíkovaná košile s černým límečkem - RESERVED, BB cream - LOREAL )