Duben 2016

SPORT, FOOD INSPIRATION

17. dubna 2016 v 18:59 | Miss.Hill |  MINE
Ahooj :) Musím se přiznat, že původně jsem měla v plánu článek na uplně jiné téma, a i když teď sportováním a zdravým jídlem, vlastně takovým tím "zdravým životním stylem" žiju, že ho sem nebudu až tolik cpát, jelikož mým hlavním tématem a koníčkem je především móda a kosmetika. Jenomže, na druhou stranu jsem z mého stylu teď tolik nadšená a ráda bych se vám pochlubila .To ale není uplně ten hlavní důvod. Původně měl být článek na módu zaměřený, ale bohužel to prostě nedopadlo podle mých představ a tak jsem rychle vymýšlela náhradu, no a tím teda bude to, jaké jsou mé nové výkony a výsledky, a nějaké takové to povídání o tom všem celém :) Doufám, že i tohle vás bude bavit :)

První, čím bych chtěla začít je právě sportem. Co vlastně všechno dělám ? Doma posiluju a ven chodím běhat a na brusle. Brusle jsem milovala vždycky, ale běh jsem si oblíbila až v poslední době. O běhání už jsem jeden článek psala, můžete si ho přečíst TADY. Každopádně když sem byla včera běhat, bylo to naprosto úžasné. Venku nádherné počasí, až moc na to běhání :D Každopádně i to, mě nabíjí takovou energií a já se při každém dalším běhu snažím zlepšovat a překonávat si své cíle. Vždycky když už běžím, tak nikdy nemám dost. Ale tak to mám i třeba právě s domácím posilováním. Musím se vždycky hodně překonávat a říct si tak a dneska už stop už končím, i když sem naprosto zničená.


Recenze - Řasenka False Lash Wings LOREAL

14. dubna 2016 v 20:09 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Další řasenka od Lorealu. Mám takový pocit že v poslední recenzi na jinou řasenku od téhle značky jsem psala, že si teď jedu v mánii Lorealu. Hlavně teda co se řasenek týče. A dneska jsem tu s recenzí hned na další a to řasenky False Lash Wings :)


10.4.2016 Days In Pictures

10. dubna 2016 v 12:22 | Miss.Hill |  Diary
Po dlouuuuuhatanské době zase článek. No konečně slečno Hillová :D Protože jsem měla konečně po už ani nevím jak dlouhý době volnej víkend, dostala sem se taky k blogu. I když já teda chodím do práce ráda a vůbec mi nevadí, když sem tam každý víkend, právě naopak.. :) Ale maturita už fakt klepe na dveře, a tak sem si řekla, že penízky teď boužel musím oželet a musím se učit, protože to fakt chci dát. Ale de to těžko, zaprvý nejsem studijní typ, a učit se ještě něco, co vás nebaví, není nejjednodušší. No každopádně i kvůli škole články vůbec nejsou a nějakou dobu to bude ještě bídné, ale hned po maturitě se na blog vrhnu opět v plné síle, a myslím že každý kdo maturoval mi určitě dá za pravdu, že po maturitě to bude jeden velký oddych z veškerého toho stresu atd. :)


(když jedete do školy hodinu vlakem a po cestě se prostě nudíte - lívanečky ze špaldové mouky a ovesných vloček s jogurtem a ovocným pyré - když už to neumím, aspoň ať je všechno barevné - miluju ty rifle a ty boty - ovocná svačinka)

A co jinak u mě nového ? Venku začalo být konečně krásně a je nádherné jarní počasí (což se teda o tomhle víkendu říct nedá :D ). Tak trávím čas radši venku když to jde :) Přece jen i to je potřeba, nějaký ten oddych od učení s kamarády je nutnost :) A taky se snažím dost sportovat a konečně si už i hlídat jídelníček. Koupila sem si konečně pořádné oblečení na cvičení, tak se teď cvičí hned jinak ! Samozřejmě v nákupech za duben uvidíte :)
Další "novinkou" je to, že jsem v pondělí oslavila své 19té narozeniny. Poslední rok co mi bude náct. Ten čas tak šíleně letí.. Ale svých posledních náct si hodlám samozřejmě patřičně užít. Narozeniny jsem prožila tak nějak v poklidu a žádné velké slavení ani nechystám. Nikdy sem nějak na slavení svých narozenin ani nebyla :)

Užívejte neděle, a mějte se krásně :-* Dneska sice jen miničlánek, na druhou stranu je tu spousta fotek :) Papa :-*
P.S. Nějaké články už sem si připravila dopředu, takže se nebojte, že tu bude uplně prázdno :P


(velká řidička - nepotřebuje komentáře - když si zajdete jen tak s kámošem na véču, do naprosto top mexické restaurace a jídlo je taky naprosto top)