RUNNING

20. března 2016 v 19:39 | Miss.Hill |  MINE
S přicházejícím jarem a pěkným počasím přichází i větší chuť trávit čas venku, na čerstvém vzduchu. Přece jen, koho po zimě nenabíjí sluníčko energií ? :) Mě teda rozhodně ! V zimě jsem byla spíš na takové to domácí cvičení, a né že bych na něho teď už nebyla, ale přece jenom, když je venku krásně, radši jdu ven, než abych seděla doma. Tudíž se zvyšuje moje aerobní aktivita, za to ta posilovací ubývá. To mě dost mrzí, ale teď před maturitou boužel nejde dělat všechno. Takže se opravdu těším, až budu mít po ní a budu zase moc dělat všechno naplno ! :) No zpátky ale k záměru článku. Dneska chci psát o běhání. Ano, byla sem běhat zatím jen párkrát, ale co je to hlavní ? Že pokaždý, co du běhat, uběhnu víc a jen se zlepšuju. Protože ono to prostě jde ! Ale musí člověk jen chtít a musí to dělat proto, že ho to baví a né z nějkého donucení, nebo jen myšlenky že potom zhubnete. Musí to prostě bavit.

Je jasné, že když začnete běhat, neuběhnete hned 5km. Možná neuběhnete ani půl kilometru a už nebudete moct, ale nic si z toho nedělejte. Nesmíte to vzdávat. A když se jen párkrát odhodláte, uvidíte, že ty pokroky jsou dost znatelné.
Já jsem začínala na tom, že jsem uběhla např 800m, oddych, 600m, oddych a celkem jsem uběhla třeba 3 km.. Teď už jsem na tom, že můj rekord běhu vcelku je něco málo přes 2 km a celkově se blížím k 5ti km :) Pořád to není žádný zázrak, ale o to přece nejde. Jde o to zlepšování se.


V pátek sem byla běhat a musím říct, že na nohy to bylo celkem znát, ale měla sem potom více energie. Vždycky mě ten pohyb totiž nakopne :) Včera sem byla v práci, 12 hodin na nohách a po tom běhání, to bylo fakt hrozný. Dávno sem si zvykla na tento režim a nohy mě nebolí, ale včera sem dojela z práce naprosto vyřízená. Dneska sem měla v plánu jít opět běhat, ale celý den jsem rozbitá a uplně "chcíplá". Abych ale neseděla celý den doma, řekla sem si že půjdu aspoň na brusle, abych se zvrávorala. Říkala sem si, že na bruslích dám aspoň 10, ale nakonec jsem dala jen 9km a byla sem mrtvá :/ :D A že bych měla nějak víc energii se taky říct nedá, spíš naopak. Sem ještě víc mrtvá.
Měla sem v plánu "něco se učit", ale nějak to nedopadlo. Udělala jsem si večeři, žitné plátky se šunkou, mozarellou a rajčetem, k tomu zelený čaj, a už jen odpočívám a brouzdám po netu. Půjdu brzo spát, ať si tělo odpočine. Dobrou noc :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 anchovickal anchovickal | Web | 21. března 2016 v 20:46 | Reagovat

Super :-)

2 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 5. dubna 2016 v 16:35 | Reagovat

Zajímalo by mě, jakou používáš aplikaci na běh?

3 Miss.Hill Miss.Hill | 17. dubna 2016 v 16:54 | Reagovat

[2]: Používám aplikaci, která se jmenuje Run The Map :) ale mám jako operační systém na telefonu windows, takže na andoridy nebo ios tahle aplikace pravděpodobně nebude..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.