Březen 2016

Nákupy BŘEZEN 2016

28. března 2016 v 19:39 | Miss.Hill |  My Shopping
Opět jsem tu po měsíci s nákupy. Na tenhle článek se vždycky těším snad ze všech nejvíc. Dost mě totiž baví nákupy sledovat u jiných blogerek a i já sama je velice ráda píšu. V obchodech už jsou stojany přeplněné jarníma kouskama a tak je rozhodně z čeho vybírat. Tak se deme podívat na to, co sem si v březnu z obchodů odnesla já.


Recenze - Tvářenka Multi Matt Blush CATRICE

23. března 2016 v 18:19 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Dnes jsem tu s recenzí na jeden produkt, ve který sem doufala že mě nezklame. Vlastně jsem to skoro i věděla a jsem fakt ráda že tomu tak je. O čem mluvím ? je to tvářenka od značky Catrice. K tvářenkám od Catrice chovám věrnost a tvřáenku od jiné značky bych si snad ani nekoupila. Tak už se na tu nádheru jdeme podívat ! :)


RUNNING

20. března 2016 v 19:39 | Miss.Hill |  MINE
S přicházejícím jarem a pěkným počasím přichází i větší chuť trávit čas venku, na čerstvém vzduchu. Přece jen, koho po zimě nenabíjí sluníčko energií ? :) Mě teda rozhodně ! V zimě jsem byla spíš na takové to domácí cvičení, a né že bych na něho teď už nebyla, ale přece jenom, když je venku krásně, radši jdu ven, než abych seděla doma. Tudíž se zvyšuje moje aerobní aktivita, za to ta posilovací ubývá. To mě dost mrzí, ale teď před maturitou boužel nejde dělat všechno. Takže se opravdu těším, až budu mít po ní a budu zase moc dělat všechno naplno ! :) No zpátky ale k záměru článku. Dneska chci psát o běhání. Ano, byla sem běhat zatím jen párkrát, ale co je to hlavní ? Že pokaždý, co du běhat, uběhnu víc a jen se zlepšuju. Protože ono to prostě jde ! Ale musí člověk jen chtít a musí to dělat proto, že ho to baví a né z nějkého donucení, nebo jen myšlenky že potom zhubnete. Musí to prostě bavit.

Je jasné, že když začnete běhat, neuběhnete hned 5km. Možná neuběhnete ani půl kilometru a už nebudete moct, ale nic si z toho nedělejte. Nesmíte to vzdávat. A když se jen párkrát odhodláte, uvidíte, že ty pokroky jsou dost znatelné.
Já jsem začínala na tom, že jsem uběhla např 800m, oddych, 600m, oddych a celkem jsem uběhla třeba 3 km.. Teď už jsem na tom, že můj rekord běhu vcelku je něco málo přes 2 km a celkově se blížím k 5ti km :) Pořád to není žádný zázrak, ale o to přece nejde. Jde o to zlepšování se.


V pátek sem byla běhat a musím říct, že na nohy to bylo celkem znát, ale měla sem potom více energie. Vždycky mě ten pohyb totiž nakopne :) Včera sem byla v práci, 12 hodin na nohách a po tom běhání, to bylo fakt hrozný. Dávno sem si zvykla na tento režim a nohy mě nebolí, ale včera sem dojela z práce naprosto vyřízená. Dneska sem měla v plánu jít opět běhat, ale celý den jsem rozbitá a uplně "chcíplá". Abych ale neseděla celý den doma, řekla sem si že půjdu aspoň na brusle, abych se zvrávorala. Říkala sem si, že na bruslích dám aspoň 10, ale nakonec jsem dala jen 9km a byla sem mrtvá :/ :D A že bych měla nějak víc energii se taky říct nedá, spíš naopak. Sem ještě víc mrtvá.
Měla sem v plánu "něco se učit", ale nějak to nedopadlo. Udělala jsem si večeři, žitné plátky se šunkou, mozarellou a rajčetem, k tomu zelený čaj, a už jen odpočívám a brouzdám po netu. Půjdu brzo spát, ať si tělo odpočine. Dobrou noc :-*

#BREAKFASTLOVER

13. března 2016 v 11:49 | Miss.Hill |  MINE
Klasické nedělní ráno, chtěla jsem vstát už kolem osmé ráno, nakonec se ještě válím a stávám až kolem devaté. Chvíli sedím za počítačem a klasicky projíždím sociální sítě a internet jako je facebook, instagram, we♥it, youtube.. a poté mi jako vždycky naskočí myšlenka : co si dám dneska k snídani ?

Na víkendových snídaních si dávám opravdu záležet, protože v týdnu prakticky ani nesnídám. Ano, vím že je to špatně, ale myslím že všichni znáte to když stáváte kolem páté šesté ranní hodiny, radši si pospíte o něco dýl a potom autobus věčně nestíháte :D Tudíž já v podstatě až "snídám" hned co příjdu do školy svou nachystanou svačinu.. :D Ale zpátky k věci. Přemýšlím jakou zase "spešl" snídani si udělám. Nedávno sem si koupila v obchodě waffle, a tak je ten pravý čas na to si je dát na snídani. Není to zrovna to nejzdravější, kdybych si je udělala doma sama, určitě by to byla mnohem zdravější varianta, ale prostě jsem na ně měla chuť :) Samozřejmě nesmí chybět tuna ovoce a "něco k tomu". Původně sem měla v plánu bílý jogurt, ale když sem v ledničce objevila tvarohovou pomazánku s ořechama, neváhala sem :D Potom sem vytáhla javorový sirup, který přece na wafflích nesmí chybět. Nakonec jsem tohle všechno posypala ještě mandlemi, no a vynikající snídaně je na světě :) Většinou k snídani piju džus, v zimě čaj, ale někdy si dopřeju i kafe. Vlastně kafe bych mohla pít uplně pořád, ale nesnáším ty domácí "kávy" zalitý jen horkou vodou.. a kávovar bohužel nemáme -_- Ale mám v plánu koupit si aspoň takovou tu "konvičku" na překapávanou kávu, protože z toho to kafe není vůbec špatný :) Ale momentálně mám doma karamelový Douwe Egberts, který se s trochou smetany dá :)

A proč vlastně tohle píšu ? U snídaně jsem přemýšlela nad tím, jaký jsem obrovský #breakfastlover. Vlastně je to asi moje nejoblíbenější jídlo z celého dne. Naprosto to miluju, když si můžu vychutnávat skvělou snídani a u toho relaxovat ve formě poslouchání hudby, projíždění instagramu, we♥it, blogů, videí, nebo čtení časopisů. Navíc mám vždycky obrovskou radost z toho, co si vždycky k snídani připravím a nejen že to hezky vypadá ale taky skvostně chutná. A tak když sem přemýšlela, jaké téma článků na blog, aby to nebyli pořád jen recenze, nákupy atd.. řekla sem si, proč se s váma o mých myšlenkách nepodělit ? :)


A co vy ? Jaký máte vztah k snídaním a jaké je vaše nejoblíbenější jídlo dne ? :)


My Needs For Spring

11. března 2016 v 20:59 | Miss.Hill |  MINE
Do obchodů už přicházejí jarní kolekce a na mém wishlistu je zase pěkný seznam věcí, co potřebuju, hodilo by se mi a nebo bych si chtěla pořídit :D Na druhou stranu vůbec nevím, kdy ty obchody zvládnu proletět a něco nového si pořídit, protože mám teď jen plnou hlavu školy, školy a zase školy. Že nemám čas brouzdat po obchodech je jedna věc, ale že na to v podstatě ani nemám pomyšlení je druhá věc. Ale věřím tomu, že až si jeden den najdu a obchody prolezu, budu zase jako v sedmém nebi :D

Nákupy ÚNOR 2016

6. března 2016 v 22:19 | Miss.Hill |  My Shopping
Nákupy za minulý měsíc byly u mě docela obří. V povánočních výprodejích sem se totiž opravdu vyřádila :D To už o únoru říct nemůžu. Asi je to u mě docela divné, ale nemám vlastně skoro "nic" nového :D Jako pár věcí sem si i koupila, ale všechno to byla vesměs pečující kosmetika, jako třeba krémy atd. nebo i dekorativka, jako třeba pudr, gel na obočí.. ale jelikož používám pořád to stejný, nemá cenu vám to tu pořád dokola ukazovat :) Je docela divný, že sem ani nějak neměla chuť a náladu nakupovat a nějak mě to do těch obchodů netáhlo :D Přes to všechno tu ale pár nějakých drobností mám a jednu nedrobnost :D Tak už to nebudu okecávat a jdem na to :)