Leden 2016

Recenze - Řasenka Volume Million Lashes Feline LOREAL

20. ledna 2016 v 19:39 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Není to tak dávno, kdy tahle řasenka byla novinkou. Po naprostém nadšení řasenky So Couture ze stejné řady Million Lashes od Lorealu (RECENZE), jsem ji prostě musela vyzkoušet a koupit si ji. Musím říct, že jsem na ní byla opravdu dost natěšená a zvědavá. Bohužel jsem tak odvářená jako po So Couture nebyla...


10.1.2016 Cvičení a jídelníček

10. ledna 2016 v 20:29 | Miss.Hill |  MINE
Po edici vánočních článků, mi nějak došly nápady na mé klasické články a tak sem si řekla, že bych mohla přijít s něčím novým. Už v mých předchozích článcích jsem psala že si přeju aby mi moje motivace k cvičení vydržela i v novém roce a že doufám že s tím nepřestanu a moje cíle se budou jen a jen zvyšovat. No a dneska byl zrovna ten den, kdy jsem mohla cvičit a zase sem se strašně zajímala o jídelníček, tak mě napadlo že bych mohla udělat článek o mém cvičení a jídelníčku :)
(Jinak se omlouvám, ale tento týden toho ve škole bude moc a tak zřejmě žádný článek nebude, nejdříve o víkendu)

A taky bych ráda chtěla říct, že neříkám že bych mohla dělat fitness trenéra, a že všemu tak strašně rozumím a že jím uplně zdravě a tak jak se má jíst atd.. Jde tu jen o to, že mě to všechno baví to je celé. Já nehubnu a nepotřebuju hubnout a postavu nemám škaredou. Ono to teď zní možná pro některé namyšleně, ale nikdy jsem si nemyslela že nemám hezkou postavu, jsem jen smířená a spokojená sama se sebou, to je všechno. A to by měl být každý a když se mu na sobě něco nelíbí, měl by prostě jít a změnit to. Já jsem začala cvičit vlastně proto, že se mi prostě chtělo. Do ničeho sem se nenutila a nepřemlouvala. Prostě se mi chtělo cvičit, no tak jsem šla. A cvičení mě bavilo takže jsem nezůstala jen u jednoho, ale cvičím vždycky, když mi to čas dovolí. A proč teda cvičím ? Jelikož se mi prostě chtělo cvičit, tak sem si řekla proč nemít ještě lepší postavu ? Řekla sem si, že bych mohla tělo zpevnit no a samozřejmě postupně se mé cíle zvyšujou až na viditelné svaly :D Tak už jdeme konečně na to ! :)
P.S. tenhle článek je dost kecací a já prostě všechno musím obkecat :D Takže je doost dlouhej :D

Tady je moje taková malá inspirace na snídaně. Na snídani naprosto miluju ovesné kaše s ovocem na jakýkoliv způsob :)


Nejlepší z nejlepších za rok 2015

6. ledna 2016 v 19:16 | Miss.Hill |  Beauty
Ani u mě jako u velké milovnice kosmetiky nesmí chybět článek nejlepší z nejlepších za rok 2015. Shrneme si tu teda ty nejlepší produkty pro mě, které jsem letos používala. Oproti minulému roku mi přijde že tu zas tolik produktů nemám. A některé jsem při focení zapomněla, tak vám dám aspoň odkazy třeba na recenzi, nebo na nějaký článek, kde jsem se o daném produktu zmiňovala. Protože není zrovna nejlehčí vybavit si všechny produkty za celý předešlý rok :D Teď už ale jdeme na to ! :)
P.S. ještě se chci omluvit že ne všechny fotky budou asi ve stejné kvalitě a osvětlení, protože některé jsem fotila najednou někdy odpoledne, kdy už nebylo tak pěkné světlo a některé jsem použila například z dřívějška.


Nákupy PROSINEC

3. ledna 2016 v 16:09 | Miss.Hill |  My Shopping
Ten měsíc zase tak strašně rychle utekl.. ale neskutečně ! Nepříjde Vám ? A tenhle obzvlášť. Těšení na Vánoce, vánoční svátky a prázdniny.. zakončení roku.. A je tu opět nová etapa, je tu nový rok a taky nový měsíc. No dost už toho filozofování, dneska se podíváme na nákupy za prosinec :D Věcí tu mám jen pár, protože jsem nakupovala hlavně dárky, ale něco málo tu přece jen mám :)


New Year's TAG

1. ledna 2016 v 20:54 | Miss.Hill |  Tagy

Tak co ? Doufám že ste nový rok přežili ve zdraví a v pohodě. Já stihla tak strašně moc věcí a zažila toho tolik, že bych tomu nikdy nevěřila :D Každopádně dnešek je uplně odpočinkovej den. Jelikož jsem vlastě ani nespala, tak jsem celý den koukala na seriál, pospávala a pojídala ovoce, protože jsem zas jakási nemocná, tak potřebuju vitamíínky.
Po nedávném vánočním tagu jsem tu opět s dalším. Původně jsem to sice neměla vůbec v plánu, ale tenhle tag sem viděla nedávno na jednom blogu a strašně se mi líbil. A tak sem si řekla proč ne ? Dneska to teda bude novoroční tag. Navíc u psaní jsem krásně zavzpomínala na předešlý rok, zážitky, krásné chvíle i né ty moc šťastné.
Tak ještě jednou, všem přeju krásný a šťastný nový rok 2016 ! :)
P.S. V neděli vás bude čekat hned další článek a to nákupy za prosinec.Těšte se, XOXO :-*


1) Udělala jsi v roce 2015 něco, co nikdy předtím?
Určitě jo, a spoustu věcí .. pořád je něco nového, jen mě teď nic konkrétního nenapadá :D