Prosinec 2015

30.12.2015 Last Diary In 2015

30. prosince 2015 v 20:49 | Miss.Hill |  Diary
Jak už z názvu vypovídá, dneska to bude poslední deníček v tomhle roce, ale vlastně i poslední článek. Vánoce jsou už oficiálně fuč a nás v tomto roce čeká už jen jeho zakončení a příprava/těšení/fakt, že přejdeme do nového roku 2016 :) Musím říct, že já jsem letošní rok zakončila skvěle. Vypsala jsem si pár bodů o kterých bych chtěla psát,
tak jdeme na to.

Začnu tím, že ještě před Vánoci jsem byla v kině na Star Wars. Pro mě to byl obrovský zážitek, a ne jen pro mě ale pro všechny nadšence Star Wars. Já tímhle žiju už od mala a všechny díly sem viděla milionkrát. Znáte to, když pustíte film který ste viděli několikrát a mohli byste ho už dabovat :D Tak tak to asi nějak mám s touhle ságou :D A co říct k filmu ? Z něčeho sem byla nadšená, z něšeho naopak zklamaná, ale těžko se porovnává po tolika letech a jiném režisérovi. Ovšem ta nostalgie k téhle sáze u mě převládala, takže celkově to na mě mělo dobrý dojem ! :)

Další pro mě velkou věcí je to, že se moje fotka objevila v časopise. Možná to pro někoho není žádná velká věc, ale pro mě jo. Pokaždé když sem se zúčastnila nějaké soutěže, do něčeho se někdy někam zapojila, nikdy jsem nic nevyhrála, nikdy se mi nic nepodařilo. A když máte šanci třeba 1k5000 (např.) říkáte si, že ani nemá cenu něco pořád zkoušet. Ale ono se to přece jednou vyplatilo. Moje fotka z instagramu (mimochodem budu ráda, když mě začnete sledovat a follow třeba i oplatím :) Můj instagram TADY ) se objevila v plednovém čísle JOY a takovou radost jsem snad nikdy nezažila, když jsem otočila stránku a viděla tam svoji fotku !

A o poslední věci co se chci ještě zmínit je ta, že jsem byla v neděli bruslit a navodit tak trošku zimní atmošku. Zima sice nepatří k mým nejlepším obdobím, ale aspoň ten sníh by na chvilku napadnout mohl a zima taky být. Bruslení uplně nejvíc miluju, ale kvůli takovému počasí jaké teď je, sem nestála na ledních bruslích aspoň 2 roky.Protože jsme byli zvyklí bruslit na zamrzlém rybníku, kdy aspoň na týden stačil zamrznout a dalo se bruslit. Teď už je to bez šance. Letos jsem se to rozhodla změnit a vyrazila na kluziště. Opravdu jsem si připadala jakoby byla zima a bylo to super ! Určitě jsem nebyla letos naposled a půjdu ještě mockrát, protože si nechci ubírat něco, co mě tak moc baví :)
Jinak přes vánoční svátky jsem si užívala naprostou pohodu a zrelaxovala jak se patří. Teď už opět jen vydělávám a trošku připravuju do školy/k maturitě, která se šíří rychlostí světla :/ :D Ale cca za 2 týdny mě bude už konečně čekat nový notebook, který si za tu dřinu rozhodně zasloužím ! :3


Christmas Day / What I Found Under Christmas Tree

27. prosince 2015 v 11:39 | Miss.Hill |  MINE
A je po Vánocích. Tak dlouho jsme se na ně těšili a připravovali a tak rychle zase utekly. Teď zase až za rok. A jaký byl můj štědrý den ? Asi nic zvláštního, byl klasický jako každý rok, jen nás bylo o jednoho míň. Máme doma tradici, že vánoční stromek zdobíme až na štědrý den, takže sme nazdobili strmek a pak sem měla až do večera volno. Koukala jsem na sám doma ztracen v new yorku a poslouchala vánoční písničky :) Večeříme většinou kolem šesté, ale rok od roku se to posunuje a letos sme šli snad až někdy ve třičtvrtě na 7 :D K večeři máme vždycky nedoboru rybí polívku (možná není nedobrá, jen já to prostě nejím :D ), ale jen z povinosti ochutnám :D A dobrého kapra, na kterém si vždycky pošmáknu. Poté jsme se vydali ke stromku, kde chvilku rozjímáme, koukáme do zapálených svíček a pak rozbalujem dárky. Ty rozbalujem tak, že vždycky rozbaluje jeden a ostatní se na něho dívají, co vybalí za dárek a jakou z toho bude/nebude :D mít radost :) Potom už se jen koukáme na televizi a přejídáme se cukrovím ! :) A jak obvykle vypadá/vypadal váš štědrý den ? :) Schválně mi dejte vědět, jestli jste letos zažili něco neobvyklého, nějaká přihoda nebo tak :D

A teď už se dostávám k tomu, co jsem našla pod stromečkem. Myslím, že už ani moc nemá cenu se zmiňovat o tom, že to rozhodně není žádné vychloubání. Tenhle typ článku dělá plno blogerek, a cílem je podělit se s vámi o tu radost z dárků. I já tyhle články čtu moc ráda, takže doufám že to takhle stejně berou všichni :)


Musím skonstatovat že letos jsem měla nejvíce měkkých dárků, ale to mi vůbec nevadí, spíš i naopak. Dárky jsem si v podstatě vybírala sama. Na jednu stranu, je to možná i lepší, protože tu není to riziko, že nedostanete dárky, které ste nechtěli, nelíbí se vám a tak. Ano, vím že dárek je symbol toho, že vás má ten dotyčný rád a že mu na vás záleží, ale znáte to, určitě každý z nás už někdy dostal dárek, který nebyl podle jeho představ, a co pak s ním že :D Naopak potom příjdete o to překvapení a nadšení z toho co rozbalíte a co pod tím stromkem bude. Ono oboje má své pro a proti :) Teď už ale jdeme na to ! :)
Dárečků jsem dostala jen pár, o to mě ale víc potěšily. U nás doma se totiž nehraje zrovna na kopu vánoční dárků, ve kterých najdete mobily, tablety a notebooky. A jelikož jsem fotila fotky už dřív, dárečky co sem dostala později tu chybí, ala uvidíte je pak třeba v nákupech za prosinec :)

Christmas TAG

23. prosince 2015 v 17:19 | Miss.Hill |  Tagy
Právě tu sedím s kafem a láduju se vánočním cukrovím. Nejradši bych se po dopsání tohohle článku zavrtala do peřin a užívala vánoční pohody, ale vidím to tak, že půjdu dělat rozbory knih do čj k maturitě :/ :D Dala jsem si totiž na vánoční prázdniny předsevzetí, kolik toho k maturitě udělám a je mi jasný že budu ráda když zvládnu aspoň polovinu :D Ale i k tomu je potřeba se dokopat. A i když se to teď vážně nehodí a měla bych si užít trochu pohody a odpočívat, tak budu muset něco dělat. Protože tohle bych si mohla říkat celé prázdniny :D
Každopádně doufám, že vy tu pohodu máte a užívate si u vánočních filmů, pojídáním cukroví a lenošením. Já jsem dneska zvládla zabalit dárky, takže už žádné starosti :) A jinak tenhle článek je už poslední z vánoční série článků, takže teď si dám oraz i s blogem (jen malinký :D) a ozvu se s článkem po svátcích :) Tím pádem bych vám chtěla popřát krásné Vánoce a svátky Vánoční, ať se Štědrý den vydaří, všechno v poklidu s rodinkou :)

Teď už ale k článku ! :) Mám takový pocit že vánoční Tag už jsem dělala, ale tenhle má uplně jiné otázky, které jsem ještě nikde neviděla a tak sem si řekla proč ho neudělat :) Takže jdeme na to ! :)


Christmas Special Tips

21. prosince 2015 v 21:09 | Miss.Hill |  MINE
Vánoce už klepou na dveře a já tu pro vás dneska mám vánoční speciál. Říkala sem si, že by mohlo být fajn, shrnout vše co tak nějak k vánocům patří, je typické jako vánoční filmy nebo vánoční písničky, do jednoho velkého vánočního článku ! :) A ačkoliv spousta těch vánočních filmů a písniček jsou už tak profláklé a každý rok se objevují na mnoha blozích, snažila jsem se, aby ste tu našli jak právě ty klasiky, tak třeba i něco nového ! :) Dál tu mám např. taky spousta typů na vánoční dekorace, kde se pořádně vánočně naladit a třeba i kde ještě na poslední chvíli koupit vánoční dárky :) Tak jdeme na to ! :)
P.S. Omlouvám se, že kvalita některých fotek není zrovna nejlepší, ale já věřím že to přežijete ! :D

KDE NACHYTAT TU SPRÁVNOU VÁNOČNÍ ATMOSFÉRU ?

A nejen to ! Ne jen, že nasajete tu pravou vánoční atmosféru, ale taky se dobře najíte a popijete skvělé "vánoční pití". A o čem že mluvím ? Ano, o vánočních trzích. Já jsem teda letos měla možnost pouze v Brně, ale lepší než nic :D Protože Turbomošt je stejně to nejlepší ! Takový drinky co mají tam, strčí do kapsy i klasické svařáky a punče ! :)
Taky se tam dá nakoupit plno blbůstek a i nějaký pěkný dárek na Vánoce třeba babičce,dědovi ale i mamce proč ne ? :) Mají tu spoustu krásných dekorací, dobrůtek, ale i výrobky ručně dělané. Dědovi jsme například s mamkou koupily nakládané sýry :)


Nails of the Day : Christmas Nails in Ideas of Christmas

18. prosince 2015 v 18:39 | Miss.Hill |  Nails
Vánoce se čím dál tim víc blíží a my se s němi snažíme co nejvíce stotožnit. Pokoje máme vyzdobené vánočními dekoracemi, voní nám doma svařáky, zapalujme svíčky, nosíme vánoční svetry, po večerech pečeme cukroví... někdo už má dokonce i zabalené dárky a nazdobený stromek. A jak si kromě toho všeho přináším vánoční náladu já ? Na svých nehtech ! Musím říct, že letos sem se na nich docela vydováděla :D


Christmas Wishlist 2015

15. prosince 2015 v 18:42 | Miss.Hill |  MINE
Říkala sem si, že by nebylo od věci udělat článek o tom, co bych ráda našla pod stromečkem. Ať je tu aspoň trošku té vánoční atmosféry. V posledních letech zjišťuji, že už vlastně ani nevím, co si pod strmeček přát :D Taky to tak máte ? No nakonec si ale vždycky nějaké maličkosti a drobnosti vymyslím :)
A jak jste na tom s nakupováním vánočních dárků ? Už máte nakoupeno, nebo vždy všechno scháníte na poslední chvíli ? :D Já musím říct, že jsem takový zlatý střed.. Nikdy nenakupuju dárky už listopadu, ale 2 dny před Vánocema taky né :D


13.12.2015 Christmas Time

13. prosince 2015 v 17:59 | Miss.Hill |  Diary
Po dlouuuuuhatánské době se zase ozývám :/ :D Jak se mááte ? A jak užíváte vánoční atmosféry ? Musím říct, že ačkoliv zima nepatří k mým nejoblíbenějším ročním obdobím, ten čas adventu uplně zbožňuju. Hlavně díky všem těm vánočním dekoracím. Obchody přecpané vánočními ozdobami, svíčkami a vším možným. Další, co na tomhle období miluju je pečení cukroví. A teď si budu možná trošku protiřečit, ale v poslední době cukroví ani moc nejím. Co ale ze všeho nejvíc miluju jsou perníčky, po těch se můžu utlouct :D Další mojí oblíbenstí jsou vánoční trhy. Letos jsem měla jet opět do Vídně, bohužel z toho sešlo, což mě dost mrzí, protože jsem se tam fakt těšila, tak si musím vystačit s trhama jen v Brně :D Každopádně ta atmosféra, plno stánků, dobrého jídla a nejlepšího vánočního pití jako jsou svařáky a punče a ani nemluvím o našem brněnském Turbomoštu, což je asi to nejlepší :D :3
Akorát mě docela mrzí to počasí. Já mám sice ráda teplo nadevše, ale aspoň ty Vánoce by mohly být v duchu zimy a sněhu. Už bych tak strašně chtěla nosit můj zimní kabát a obrovskou šálu, jenže je na to prostě teplo a nosím pořád podzimní bundy .. :D
Jinak co u mě nového ? Maturita už se sakra blíží a já fakt nestíhám :/ :D To je ten hlavní důvod proč mé články na blogu jsou strašně nepravidelné a za delší dobu. A vážně se těším až tohle všechno budu mít za sebou. Myslím, že ti co to už zažili, vědí o čem mluvím :D
A taky teď chodím dost do prááce, protože si potřebuju vydělat na nový notebook. Původně sem si říkala že mi vydrží do letních prázdnin kdy si na něho vydělám lehko, ale ne.. zřejmě mi každou chvíli už opravdu klekne. Vybral si teda tu nejvhodnější dobu noo :/ :D A tak celkem nutně potřebuju nový, ovšem jak si na něho teď našetřím ještě nemám moc ponětí :D Protože když už si budu kupovat novej, chci nějaký pořádný, takže do toho nějaký ty peníze chci vrazit.
Mám ještě plno témat o čem bych vám mohla psát, ale to už by to bylo zase strašně dlouhý (stejně už je :D ) tak zase příště :P ( opravdu bych měla psát častěji .. -_- :D ) (Stejně přemýšlím, že bych měla zařadit víc deníčků, když už na jiné články nemám tolik času :/, tak snad vás taky baví :) ) Užívejte vánoční atmosféry a nálady, XOXO :-*