Listopad 2015

Nákupy LISTOPAD

29. listopadu 2015 v 15:02 | Miss.Hill |  My Shopping
Měsíc se sešel s měsícem a jsou tu opět další nákupy. Tentokrát tady nemám ani tak moc oblečení, ale pár věcí z kosmetiky jsem si koupila no :D Jinak se zase omlouvám za tu kvalitu, jenže když sem šla fotit tak bylo venku jasno a svítilo sluníčko. Po chvilce se ale úplně zatáhlo a bylo šedo a už se prostě nedali vyfotit normální fotky :/ ten věčný boj ze světlem opravdu nesnáším ! :D Už aby bylo zase jaro/léto, furt teplo a hlavně světlo !! :D


Recenze - Tekutý korektor Camouflage Cream CATRICE

26. listopadu 2015 v 17:39 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Korektor v kalíšku Camouflage od Catrice zná určitě každý, nedávno ale Catrice přišla na trh s jeho tekutou verzí. Tuhý Camouflage Cream je u mnoha jedničkou v korektorech, stejně tak i mě dost vyhovuje, proto jsem byla strašně zvědavá jak si povede jeho tekutý bratříček a nemohla jsem odolat jeho koupi.


Tea Time TAG

22. listopadu 2015 v 18:19 | Miss.Hill |  Tagy
Už jen z názvu Tea Time TAG lze usoudit, že tag bude o čajování. A kdy víc se hodí tento tag udělat než právě v plném proudu podzimu ? Jdeme na to ! :)


Recenze - Šampon a kondicioner AUSSIE Colour Mate

16. listopadu 2015 v 16:01 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Kdo nikdy neslyšel o Aussie produktech na vlasy a chvále na ně ? Myslím, že snad každý. I když je tahle značka u nás už nějaký ten čas profláknutá, nikdy mě nějak austrlaští klokani netankovali. Já nevím, nemám moc v oblibě při nějakém obrovském boomu na nějaký produkt se přidávat "do stáda" lidí, kteří ho tak strašně milujou. Navíc na šampony na vlasy nemám extra velké nároky. Stačí mi, aby byly vlasy umyté a čisté. Proto na ně ani nepíšu žádné recenze, protože ani nevím co bych tak světoborného napsala. Ovšem až do chvíle, než sem chtěla dělat změnu s mými vlasy u které sem potřebovala aby mi vydržela. Já si teda vlasy barvím už dost dlouho, ale vždycky to byla jen hnědá, která není nijak náročná. Jenže když sem se rozhodla že chci přejít na zrzavou, chtěla sem šampon, který by ji na vlasech uměl udržet. No a jak už sem psala že na tyhle šampony sem všude slyšela jen samou chválu, tak sem si řekla že by to mohlo fungovat a že to zkusím.


Nákupy ŘÍJEN

10. listopadu 2015 v 20:19 | Miss.Hill |  My Shopping
Konečně jsem tu s novými nákupy za minulý měsíc. Bohužel teď mám strašně moc málo času a proto nějak nestíhám vydávat a vůbec dělat nové články :/ Nojo, maturitní ročník je maturitní ročník :/ :D Taky se moc omlouvám za kvalitu fotek, ale s takovým počasím co je venku, mi to opravdu líp nejde. Tak sand si článek alespoň trošku užijete :)