Říjen 2015

Favorite Nailpolishes Of Autumn

25. října 2015 v 18:39 | Miss.Hill |  Nails
Nevím jak vy, ale já mám doma normálně rozdělené krabičky s jarníma/letníma lakama a samozřejmě podzimníma/zimníma. Někdo má prostě pár laků, které nosí celoročně, ale to u mě neplatí. Laky pro jaro/léto a podzim/zimu jsou docela jiné. A nejen to, ale i ty podzimní můžu rozdělit ještě do dalších kategorií.
Aneb vítám vás u nového článku s mým podzimním lakováním ! :)
P.S. Jinak se omlouvám za nic moc kvalitu fotek, ale boužel, venku je jak je a opět je tu to počasí, při kterém prostě nejdou udělat hezké fotky :/ :D A protože sem se aspoň nějak snažila upravit kontrast, tak to vypadá jak vypadá... Jak já tohle počasí nesnáším !


Recenze - CC Cream MAX FACTOR

21. října 2015 v 19:59 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Obrovský boom BB krémů a CC krémů, už sice odezněl, mě ale pořád lákalo vyzkoušet CCčko od Max Factor, jednak sem četla, že je docela fajn a na léto to byla ideální volba.


15.10.2015 Autumn

15. října 2015 v 18:59 | Miss.Hill |  Diary
Podzim už je v plném proudu a ačkoliv tohle roční období nemám zrovna moc v lásce, našla sem si důvod, proč se na podzim těšit a užívat si ho. A tím je podzímní móda. Ano, strašně ráda nosím, plno oblečení, co se dá vrstvit, všelijaké svetry, topy, bundy, košile, sukně, punčocháče atd atd.. protože v tomhle ročním období fantazie nemá meze.
No dobře, ještě dalším plusem co bych asi mohla zmínit je, že všichni tak milují se zachumlat do peřiny s knížkou a čajem. I já mám tohle celkem ráda, až teda na ty knížky, protože prostě nečtu :/ :D Ale to těšení až si uvařím čaj, zapálím si svíčku a zachumlám se do postele, třeba i u nějakého seriálu :) . I když né že bych to dělala až tak ráda, ale v tomhle období to k tomu prostě svádí a kolikrát se nic jiného ani dělat nedá :D
Jenže ta druhá stránka podzimu ? Nynější počasí je toho krásným příkladem. Už třetí den v kuse prší a to ještě zdaleka nepřestává. Studené počasí, větry, je prostě zima. Blato už všude, venku kaluže takové, že když kolem projede auto ostříkne všechny kolem :D A já i kyž se pořádně obleču, je mi furt zima :D
Taky to, že škola je v plném proudu a každý den toho mám až nad hlavu. Ano opravdu se mi chce sedět celé dny jen nad učením, když dojíždím domů skoro až večer a venku už je v podstatě tma.
Tohle počasí taky vyvolává depresivní nálady. A neříkejte že ne ! :D Aspoň z vlastní zkušenosti můžu jednoznačně říct, že třeba oproti létu jsem na podzim mnohem víc smutná, mám depky -_-
A co vy ? Milujete podzim nebo naopak moc nemusíte ? A jaké v něm vidíte klady a zápory ? :) XOXO :-*


My Needs For Autumn

11. října 2015 v 18:19 | Miss.Hill |  MINE
S už přišlým podzimem přichází i inspirace, jak pro mě i třeba pro vás, co bych si chtěla letos na podzim pořídit :) Ono mi to stejně vždycky nevýjde všechno, ale snad aspoň nějaká část :D Jak můžete vidět, tak na podzim mám nejradši takové ty "zemité" barvy. Černá, bílá, béžová,hnědá,vínová..s těmi já si vystačím :D


Recenze - Řasenka Volume Million Lashes So Couture LOREAL

3. října 2015 v 15:59 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Zatím vždycky, když jsem si potřebovala koupit novou řasenku, měla jsem jasno která to bude. Ať už z toho důvodu že to byla novinka, nebo kvůli zajímavému kartáčku. Když mi po prázdninách došla moje oblíbená Collosalka, absolutně jsem nevěděla jakou vybrat. Přemýšlal jsem že vyzkouším řasenku od MaxFactor, no nakonec to díky velice výhodné ceně v akci vyhrála Million Lashes od Lorealu. Jelikož jsem kupovala v podstatě jen kvůli výhodné ceně a s tím, že řasenku od Lorealu chci vyzkoušet, nic jsem od ní neočekávala. Překvapila mě ?
P.S. Miluju produky s leklýma obalama, které když fotíte, tak na nich jde všechno vidět -_- :D :/