Září 2015

Nákupy ZÁŘÍ

30. září 2015 v 18:39 | Miss.Hill |  My Shopping
Nákupy za zaří jsou tu a jestli vás tenhle typ článku baví, tak si myslím, že si ho dost užijete, neboť toho tu mám za tenhle měsíc dost :D A mám tu z každého soudku něco. Jak můžete vidět, i u mě se už dostavil podzim, už je to jen samá bílá, černá a neutrální hnědo/béžová barva :D I když mám barvičky ráda, v tomhle období si na ně prostě moc nepotrpím :)
Rifle, které můžete vidět na fotce sem nijak zblízka nefotila, jsou to obyčejné černé "vyšuchané" rifle z NY za 550kč :) Sice jsem měla nejdřív představu jinou, ale jelikož mám takovou nouzi o kalhoty a nemůžu na sebe prostě nic sehnat, brala sem i tyto :)


50 Náhodných Faktů O Mně / 50 Random Facts About Me TAG

27. září 2015 v 17:59 | Miss.Hill |  Tagy
V poslední době jsem viděla hodně "nových" (pro mě) tagů, které se mi dost líbily, takže je budu postupně psát a tenhle je první...50 Random Facts about me / aneb 50 náhodných faktů o mě. Ačkoliv nebylo vůbec jednoduché tenhle tag sepsat, dost mě bavil :D Dokonce jsem i přemýšlela že bych někdy udělala třeba druhou část a nebo mě taky napadlo, že bych mohla udělat článek s nějakými random fakty na nějaké dané téma, např. oblečení-kosmetika. I když těch by určitě nebylo 50, protože je to prostě dost :D Chtěli byste ?
Snad Vás bude tag bavit a bude Vám připadat zajímavý, protože jsem opravdu nechtěla vymýšlet takové ty tuctové fakty jako je: menuju se.. mám doma kočku.. sem ve znamení beran...atd atd. Chtěla sem aby to bylo něčím zajímavé a né tak předvídatelné. A snad se o mě taky dozvíte něco víc :)
A fotka s mýma bláznivýma "xichtama" je tu jen tak, aby článek nebyl tak holý a aby ste se nad tím třeba zasmáli :)Oblíbené produkty léta 2015

22. září 2015 v 20:09 | Miss.Hill |  Beauty
Počasím, už je léto pryč, i když ještě teď sme si užívali babího léta a venku až k třiceti stupňům na kraťase, top a sandálky ! a zítra nám vlastně začíná i kalendářně podzim.. a tak sem si říkala že bych mohla shrnout tu hrstku produktů, které jsem v létě používala nejvíc a na které jsem prostě nedala dopustit :)


18.9.2015 I'm back

18. září 2015 v 20:49 | Miss.Hill |  Diary
Anoo konečně článek. Už ste si asi říkali že žádný další nebude když jsem se tak dlouho neozvala že ? A já jsem opět tu :)
Za tu dobu je toho u mě samozřejmě dost nového a tak vám mám co vykládat ! :)
Tak první otázka, vím že už je to sice maličko mimo, ale jaké jste měli prázdniny ? Ty moje byly neuvěřitelně super ! Snad ani nebyl den, kdy bych neměla co dělat a nudila se. Chodila sem dost na brigádu abych vydělala nějaké ty penízky, jelikož věci na podzim a zimu nevýjdou zrovna nejlevněji :/ :D Potom skoro celou část prázdnin mi pokryly hody, kdy sem se neuvěřitelně bavila, nedá se říct, že bych poznala nové lidi, ale spíš se nám dost ucelily vztahy s těma co sem znala a zažila jsem naprosto super zážitky. Nejen přípravy a zkoušky ale hlavně další akce na které jsme společně jezdily. Náš hodový víkend jako samotný, už byla jen třešnička na dortu, a ačkoliv bylo asi 50 stupňů na sluníčku a v kroji se to opravdu nedalo vydržet tak sem si ho neskutečně užila a nemůžu se dočkat na příští rok :D A i co se počasí týče, myslím že letošní prázdniny byly bezkonkureční.. v podstatě pořád sluníčko, vysoké teploty jak to má v létě být ! :)
Taky jsem o prázdninách dělala autoškolu, takže je zě mě už řidič ! :D Sice až na druhý pokus, ale to ještě není tak zlé.. :D No, jenže řidičák budu mít až buhvi kdy, jelikož jsem teď pořád v Brně a tady na úřad se nikdy nedostanu. Ale nějak na to nespěchám :)
Další velkou věcí je taky to, že jsem letos už ve čtvťáku, tudíž mě bude čekat maturita. Upřímně už se opravdu těším až to budu mít za sebou a až budu ze školy pryč, protože mě to už fakt nebaví. Milion věcí ve škole a já zas klasicky nemám na nic čas.. Příjdou mi ty dny ve škole naprosto zabité, ztracený čas tam.. tolik věcí co bych mohla dělat ale né, já musím od rána do večera tvrdnout ve škole kde stejně nic neděláme a doma toho mám tolik že se z toho můžu posrat a nestíhám nic. Ani nevím jestli chci jít ještě na vysokou.. dala bych si radši oddych a našla si někde práci.. protože ty věčné stresy ze školy už mě fakt nebaví.
A teď už jen můj nejaktuálnější zážitek. Včera jsme byli se třídou v Praze. Pro někoho to možná nestojí ani za zmínku, ale já se zas tak často do Prahy nedostanu a navíc moc ráda cestuju a poznávám nové místa ( né že bych v Praze nikdy nebyla) ale mám prostě ráda tu atmosféru něčeho jiného,nového :) Nejdřív sme měli nějakou exkurzi, a na rozchodě sme chtěli se spolužačkou samozřejmě oblítnout obchody. Nejdřív sme se šly ale najíst a přejedli sme se tak, že nás to naprosto znavilo a nic se nám už nechtělo :D Takže jediné co jsem si z tama odvezla byly makronky od Paula :)
No, myslím že dneska už toho bylo orpavdu hodně, není divu po tak dlouhé době.. Nějak sem na blog neměla náladu a nechtělo se mi vůbec psát.. Teď už se snad zase vše vrátí do starých kolejí.. XOXO :-*
P.S. přidávám nejnovější random fotky, aby to taky nebylo všechno jen o psaní.. :)