Červenec 2015

Recenze - Casting Sunkiss Jelly LOREAL

19. července 2015 v 18:59 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Tento produkt je novinka letošního léta a hlavně si myslím, že taky velkým hitem letošního léta ! :) Já bych se tímto produktem možná až tolik nezaobírala, ale díky tomu, že sem z tmavší hnědé chtěla přejít na zrzavou, jenom tak to nešlo :D A tak sem si říkala, že jako takový mezikrok, vyzkouším tento produkt, který obsahuje malé množství peroxidu a tím pádem má vlasy zesvětlit. Tento produkt je teda určen pro nebarvené vlasy což si myslím že bude asi problém mnoha z nás, protože málo kdo z nás si dneska nebarví vlasy, ano i já si je barvím :D Ale řekal sem si že i tak tenhle pdoukt zkusím :)


Co na létě tak miluju ?

13. července 2015 v 18:59 | Miss.Hill |  MINE
Co si nedat letní článek když máme to léto ? Snad až jen na pár vyjímek léto všichni tolik milujeme. Co je moje "to nejoblíbenější" a co v létě tolik miluju já ? Sepsala jsem pár bodů :)


1.Snad ze všeho nejvíc na létě miluju to LETNÍ TEPLÉ POČASÍ. Třicítky strávené u vody a opalováním se, to prostě miluju. Pro mě je to naprostá relaxace.. vyvalovat se na sluníčku s časopisem, sluchátkama v uších. a ještě se k tomu krásně opálím ! :)


2. Tohle sice tak upně neplatí pro už pracující, ale který školák by se netěšil na letní PRÁZDNINY ? Nemusí se každé ráno brzo stávat, 2 měsíce odpočinek..

3. V létě nepiju nic jiného než různé DOMÁCÍ LIMONÁDY. Doma si nejčastěji dělám vodu s citrónem,mátou popřípadně i limetkou nebo okurkou, ale domácí limonády se teď staly velkým hitem takže je najdete i v mnoha restauracích a podnicích kde sežente i ne jen tak leda jaké příchutě ! :) No a dál samozřejmě taky miluju takové ty letní koktejly, moje asi nejoblíbenější Mojito


Tip nejen na léto - Laserová epilace

9. července 2015 v 18:49 | Miss.Hill |  Beauty
Koho z nás to baví holit si pořád nohy atd atd ? Zvlášť v létě kdy se chodí jen v tílku,kraťasích,plavkách jde všechno vidět než když jste zachumlaní ve svetru.. Proto pro vás mám ideální typ :)
Samotnou by mě to asi ani nikdy nenapadlo, ale k narozeninám jsem dostala poukaz do kosmetického salonu kde právě laserovou epilaci dělají a dostala sem na ni tip. Tak proč to nevyzkoušet že ? :)

Fotoepilace neboli odstranění chloupků pulzním světlem (IPL) je velmi účinná metoda. Chloupky se dají odstranit z téměř jakékoliv oblasti na těle. Tato epilace představuje odstranění chloupků s dlouhodobým nebo trvalým efektem. Aplikátor vysílá na kůži světelný záblesk, pigment v kořínku toto světlo pohltí, pulzní světlo se přemění na teplo a tak dojde k porušení cibulky chloupku. Metoda funguje jen na chloupky, které jsou v aktivní fázi svého růstu, proto je zapotřebí fotoepilaci několikrát opakovat, aby byly odstraněny i chloupky,které v době prvního ošetření byly v klidové fázi růstu. Doporučený počet opakování je obvykle4-8 v odstupu 4 až 6 týdnů.

Co já na to ?

Z té velké nabídky, co vše lze epilovat jsem si nakonec vybrala epilaci podpaží. A taky hlavně díky tomu, že tam měli speciální akci 3x epilace za hodně zvýhodněnou cenu. A podpaži se přece jen hodí ne ? Musím říct, že to fakt nebolelo, vždy jsem cítila jenom takové malé štípnutí, ale nebylo to nic co by se nedalo v klidu vydržet. A hlavně, za 10 minut bylo vše hotové. Na této epilaci jsem byla zhruba před týdnem a od té doby jsem se holila asi 2x a musím říct, že už teď vidím že mi chloupky rostou mnohem pomaleji. Na druhou epilaci z té série tří jdu na konci měsíce. Tato metoda je fakt dost pohodlná.. ale určitě záleží na tom jakou oblast si epilujete a jak jste citlivý a kde máte ten práh bolesti. Věřím, že u jiných částí těla (např. třeba třísla) by mohly být o něco nepříjemnější, ale jak sem psala určitě by to nebylo nic co by se nedalo vydržet :)
Jediná nevýhoda této metody je její cena. Boužel tyhle zákroky jsou fakt drahý. Záleží samozřejmě na tom co si chcete nechat epilovat a jak je ta část velká ! Já když sem dostala tu poukázku tak mě jako první napadlo, že bych si mohla nechat epilovat nohy ale ta cena je opravdu dost šílená takže jsem nakonec skončila u toho podpaží. Jedna epilace stojí 700kč. Jak sem se už zmiňovala, vybrala sem si balíček 3x epilace za 1200kč.
Byla jsem v salonu Mayanne v Brně. Paní byla velice milá a příjemná :)


Určitě bych tuhle metodu mohla doporučit ! :) Až jednou nebudu vědět co s penězama, nechám si epilovat celé tělo a budu mít od toho věčného holení snad jednou pro vždy pokoj ! :D Ale až opravdu nebudu vědět co s penězi.. :D
Já doufám, že dnešní článek byl zajímavý a třeba i přínosem a dobrým tipem ! :)
Znáte tuhle metodu ? Už jste ji někdy zkoušeli ? Co si o ní myslíte ?

Recenze - Řasenka Scandaleyes Extreme RIMMEL

5. července 2015 v 15:49 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Nedávná novinka od Rimmelu. Jelikož já hodně ráda zkouším nové řasenky a hodně mě i zajímají a ráda zkouším nové a zvláštní kartáčky, měla sem jí doma hned :) Pojďme se podívat na recenzi ...


2.7.2015 Old - New Beginnings

2. července 2015 v 16:49 | Miss.Hill |  Diary
Asi si říkáte co ten název má znamenat ? A já vám to hned vysvětlím. Tohle si sice říkám už po několikáté a už několikrát sem si říkala že fakt chci aby to vyšlo a ono ne ale říkám to zas. Chci se snažit aby byl blog jen lepší a lepší. Dělat více článků, zajímavé články a postovat je nějak pravidelně. Říkám si, teď budou prázdniny, budu mít více času než když je škola..ale už teď vím, že to není pravda. To samé sem si totiž říkala i minulý rok a nebylo tomu tak. A tento rok to nebude jiné, protože už tak budu dost vytížená. Dvanáctky na brigádě, budu dělat autoškolu, budeme mít hody a skoro každý den zkoušky a do toho i spoustu jiných věcí. Bude léto, budu chtít trávit čas venku a né doma za počítačem...i přesto se ale chci snažit a překonat sama sebe.
Příjde mi, že teď jsem opět nabila pořádnou energií, inspirací a nápady na blgoování a proto to chci využít. Jak jste si už mohli všimnout, v poslední době už se snažím přidávat více článků a častěji. A jak říkám, je možné že se mi to opět nepovede uplně podle mých představ, ale je lepší když to má člověk napsané, než když se mu jen honí myšlenky v hlavě. Napsané to hezky vidí a má to tak nějak uspořádané, kdežto když má jen nějaké představy v hlavě tak v tom má stejně guláš. Takže držte mi palce a čekejte nové články ! :) :3
P.S. Začaly nám prázdniny a léto je v plném proudu i co se počasí týče, čekají nás tropické vedra..Užívejte si tak očekávané prázdniny , léto a krásné počasí !! XOXO :-*