Květen 2015

Mých top 5 produktů, aneb mé svaté grály

22. května 2015 v 20:09 | Miss.Hill |  Beauty
Dneska jsem tu s článkem co si koupím vždy znovu aneb takové mé svaté grály v kosmetice :) Ráda zkouším nové věci, porovnávám, hledám pořád lepší a lepší produkty, co mi budou víc vyhovovat atd.. Ale přece jen mám nějaké ty své "svaté grály" ..produkty, které bych za žádné jiné nevyměnila, kupuju je a budu kupovat pořád znova dokola, protože sem s nima víc než spokojená ! A které že to jsou ?


Jak se ze mě stala zrzka

19. května 2015 v 19:09 | Miss.Hill |  MINE
Ačkoliv mou stálicí na vlasech je hnědá a nejvíc asi čokoládová, ráda zkouším i jiné nové barvy a odstíny :) Tím nechci říct že bych chodila např. s modrou nebo zelenou hlavou, ne takovýhle trend je mi cizí :D Ale už sem zkoušela např nějakou červenou nebo odstín do fialova.
V poslední době, se mi dost začala líbit zrzavá barva a tak sem si řekla, že ze mě bude zrzka :D Ten čas než se odvážím udělat změnu vždycky trvá, no ale nakonec sem se překonala, touhou po zrzavé.
Jenomže, problém byl ten, že se barvím na tmavě hnědou a tudíž sem měla obavy, jestli mi zrzavá barva chytne. A odbarvení jsem podstoupit opravdu nechtěla, protože sem to zkoušela už jednou a měla sem tak strašný vlasy že jsem je musela ostříhat skoro na mikádo.. a teď už je mám zase krásně dlouhé takže tohle nepřipadalo v úvahu.. A tak sem to prosě zkusila na své vlasy .. a výsledek ? Můžete vidět ↓


10.5.2015 Sunnydays ..Finally !

10. května 2015 v 19:59 | Miss.Hill |  Diary
Ahooj :) Tak jak ste užívali prodloužený víkend ? Já v podstatě pracovně :D V dubnu jsem totiž na brigádě byla jen jednou ale za to moc utrácela, takže teď to mám naopak :D To utracení se snažím trochu omezovat, i když ono je to fakt těžký .. :D Ale určitě tento měsíc nějaký penízky navíc vydělám ! :)
Od minulého týdne mi začala praxe a bude mi trvat až do konce května, což je super, celý měsíc žádná škola ! :) Ale na tý praxi to taky není nic moc :D Neděláme tam nic a je to v podstatě naprosto stracenej čas .. :/ :D Ale na druhou stranu zase končím věčinou tak po jedné hodině a už nemusím nic dělat, mám celej volnej den, což mi vyhovuje ! :)
Venku už konečně začalo být trošku lepší počasí a svítit sluníčko a já už konečně začínám vytahovat letní kraťásky, protože jich mám docela požehnaně tak abych je vůbec vynosila..doví jak bude v létě jestli vůbec bude celý léto hezky a teplo :D :) Každopádně hezkého a slunečného počasí si moc užívám ! :)
Dneska zase takový kecací článek o ničem, ale nechtěla sem to zanedbat a na nic jiného mi už nevyzbyl čas :/ Tak se mějte hezky, XOXO :-*


Recenze - Oční linky ve fixe Master Precise MAYBELLINE

7. května 2015 v 18:09 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Verzí linek existuje strašně moc a je jen na každém co mu bude sedět. Za mě zatím vedou linky ve fixe díky velmi jednoduché a rychle manipulaci, protože bez linek se neobejdu a po ránu je orpavdu každá minuta nazbyt :D Zebří linky od Dermacolu mě dostaly na celé čáře (RECENZE), jak to teda dopadlo s linkami od Maybellin ?


Tag / TMI (Too much informations)

4. května 2015 v 19:09 | Miss.Hill |  Tagy
Dneska jsem tu asi po měsíci opět s tagem. Dneska to bude TMI Tag neboli Too much informations, který určitě většina z vás zná, protože je hodně profláklý. Tak se do něho pojďme hned pustit :)