Únor 2015

Nákupy ÚNOR

27. února 2015 v 18:29 | Miss.Hill |  My Shopping
Musím říct, že oproti minulému měsíci, kdy jsem nákpupy shrnula ještě dohromady s prosincem, tu toho mám docela hodně. Přispěly k tomu hlavně novinky v drogerii a taky ještě obrovské slevy v obchodech :) A přestože jsou to nákupy za únor, už podle fotky můžete vidět že hlavně teda co se týká oblečení, to nejsou zrovna moc věci, které by se dali nosit v únoru, březnu a tak .. :D


Recenze -Rtěnky Kate RIMMEL

23. února 2015 v 18:39 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Rtěnky od Rimmelu patří asi k mým nejoblíbenějším. A hydratační Katky nejsou vyjímkou.


20.2.2015 50 Shades Of Grey

20. února 2015 v 21:19 | Miss.Hill |  Diary
Tak jak ste zvládly tento týden ? Já musím říct, že už sem fakt ráda že je za mnou. Bylo toho fakt moc. Ale na druhou stranu sem zase dostala hezký známky. Jsem ráda že se mi taky zadařlo..Dvojku z ekonomiky, angličtiny a z chemické technologie. Naopak sme psali naprosto **** test z češtiny, kde i ta učitelka je **** !! Takže su zvědavá jak tu češtinu vůbec dám, přitom jsem s ní neměla nikdy nejmenší problém, ale na učiteli záleží fakt šíleně moc ..
No proč Vám ale píšu a opět do deníčku..Včera jsem byla v kině na 50ti odstínech šedi (pana Greye), ano Češi opět špatně přeložili -_- :D a jelikož je to hodně diskutované, probírané, a né zrovna moc pozitivně, chtěla bych se k tomu taky vyjádřit :) Takže to bude taková malá recenze an film.. no nebudu psát úplný děj a podobně, ale jaký z toho já mám dojem a jak to působilo na mě :)
V první řadě musím říct, že knihu sem nečetla a vlastně sem ani moc nevěděla o čem to celé bude. Ano věděla sem akorát to co se říká, že velice bohatý muž a idol všech žen Christian Grey si zalíbil Anastaziu, šedou myšku a že pan Grey má zálibu v sadomachystických praktikách. A to bylo tak všechno :D
A tudíž sem od filmu neměla žádné očekávání, i po né příliš kladných recenzích.. ale na to sem zas tak nehleděla.. Chápu že ten kdo četl knihu tak se mu film nemůže zdaleka tolik libít. Jelikož knihy jsou o vlastní představivosti, při čtení si všechno představí podle sebe, a když pak vidí co je daný a že si šedou myšku a idola všech žen představují jinak, tak je jasný že z toho až tak nadšení nebudou.
Musím říct, že mě ten film hrozně překvapil.. vůbec bych nečekala že bude takový. Jo, jak sem psala žádný očekávání sem neměla, ale fakt m překvapil, myslela sem si že to bude jiné. Ale asi je to tím, že sem právě nečetla knížku. Taky mě hrozně překvapil konec filmu. Scéna kdy Anastazia odchází od Christiana, zavřou se dveře od výtahu a na plátně vyběhly titulky, no vůbec bych to nečekala :D Mohla bych to přirovnat, že kdybych spala měla sem zrovna půlnoc a v tu bych se probudila.. Říkala jsem si jak je teprve půlka filmu a on konec. No je to asi tím, že většina filmů končí šťastným koncem :D Ty 2 hodiny v kině mi utekli neskutečně rychle. Když sem ale vyšla z kina, nedokázala sem si na to udělat názor .. Připadlo mi to docela jako psycho film, s občasnýma romantickýma scénama .. pořád sem nad tím přemýšlela a přemýtala jsem si dokola celý ten děj a scény filmu. No po hodně dlouhém přemýšlení, sem dospěla k závěru, že semi film líbil. Na mě to zapůsobilo :) A dokonce asi tak, že si ho časem stáhnu a podívám se znova :D
Poslední, co bych chtěla zmínit je soundtrack filmu. Většinou tohle tolik neřeším, ale myslím že 50 Shades of grey je naprosto povedený ! Moc se mi líbí všechny ty písničky a u jakých scén hráli.
Toť už vše o 50ti odstínů šedi. O víkendu půjdu vydělávat penízky, ale po víkendu se Vám ozvu s nějakým článkem ! A taky se určitě těště na příští týden na nákupy. Mám doma nějakou novou kosmetiku a o prázdninách asi ještě pojedu nakupovat, tak si snad něco nového koupím na sebe :P XOXO :-*Četli jste knížku ? Viděli jste film ? Líbilo x Nelíbilo ?

15.2.2015 Fuck School, Work !

15. února 2015 v 10:59 | Miss.Hill |  Diary
Hezkou neděli Vám přeju :) Jak užíváte víkendu ? Já musím říct, že pracovně. Včera sem byla celý den v práci, Valentýn, Nevalentýn :D stejně ho nijak neslavím.. a dneska budu taky pracovat, jen do školy. Achjo mě se tak nechce :D :/ Vážně mě celá ta škola leze tak strašně krkem. Furt jen milion poviností, stejně toho všeho mám na posraní a nic nestíhám. Čímvíc toho mám, tím víc se mi samozřejmě nechce. Fakt se nemůžu dočkat až to bude všechno za mnou. Ale boužel mám před sebou ještě 1 rok. když nepočítám dnešek ještě do starého týdna, tak příští týden máme jarní prázdniny, aspoň něco. I když ty stejně využiju k tomu, abych mohla vydělávat penízky. Do obchodů pomalu přicházejí jarní kolekce a já mám zase chuť si polovinu koupit :D Ale né jen oblečení, zálusk mám samozřejmě i na plno nové kosmetiky a kosmetiky z internetu. Taky bych možná někdy časem chtěla tetování. Přemýšlím o něm už docela dlouho a ještě chvilku asi budu. No za další bych se chtěla jet podívat někam do zahraničí, takže i na to sou potřeba penízky. No a v poslední řadě bych si měla šetřit na svůj pokoj. Ještě sice nevím, kdy se budeme stěhovat, a ani nevím jestli to vůbec bude tento rok -_- Ale už mám fakt plány co si všechno pořídím :D
No a pak budu v podstatě už do školy chodit jen 2 měsíce. Celý květen budeme mít praxe. Musím říct, že na to se fakt těším.. žádná škola ! A pak už bude knečně teplo a pomalu letní prázdniny. Jak já se těším
Minulý pátek jsme měli školní ples a já tančila polonezu. No větší zážitek, než to tančení polonezy bylo, že sem byla oblečená v bílých svatebních šatech. Moc sem si to užívala a ani sem si je nechtěla sundávat :D Jinak ples sem si celkem užila, Nejlepší stejně je, když tancujete s třídním, který je už na šrot makarenu a podobně .. :D
Dneska jen krátký článek, aby tu nebylo prázdno, ale o jarních prázdninách se budu snažit udělat více článků na čas dopředu :)
Užívejte neděli a XOXO :-*Co ste dělali na Valentýna vy a taky tak nemáte rádi školu, nebo do ní naopak chodíte rádi ?

27daysoflipstick I.

8. února 2015 v 18:49 | Miss.Hill |  Tagy

Dneska musím říct docela netradiční článek. Na instagramu běží různé "challenge" 30daysof... a mě se to fakt líbí, jenže si moc nedokážu představit že bych tam každý den přidala fotku toho téma, tak sem si řekla že bych mohla udělat na blogu článek tohoto typu. No nebudu přidávat každý den 1 novou fotku, to zas ne :D Ale řekla sem si že na to udělám prostě článek.. jenže jelikož zas by byl hrozně dlouhý a mě by to zabralo strašně moc času udělat tenhle článek, tak sem si řekla že to aspoň rozpulím. Tudíž dneska bude jakoby první půlka a příště ta druhá.. Vybrala sem si téma lipstick, které sem si podle sebe i trošku upravila. Takže jdeme na to !
(Ještě se chci omluvit, že kvalita fotek není tak dobrá, ale boužel.. vážněu ž s nemůžu dočkat až budu mít nové prostředí na focení a hlavně taky novou techniku ! I když na oboje si asi ještě chvilku počkám..)

Recenze - Makeup Lasting Finish 25HR NUDE, RIMMEL

3. února 2015 v 19:59 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Když sem si tenhle makeup kupovala, byla to novinka v drogerii. Nalákal mě hlavně na jeho velice světlý odstín, ze kterého musely mít radost všechny světlé typy.