Prosinec 2014

Co jsem našla pod stromečkem ?

29. prosince 2014 v 18:59 | Miss.Hill |  MINE
Doufám že jste měli skvělé Vánoce a užili jste si svátky a teď už jen poslední událostí v tomhle roce bude završit celý ten rok Silvestrem ! Tak doufám že máte taky tak super plány jako já a užijete si ho s těmi nejlepšími, samozřejmě všeho s mírou ! :D :)
Teď už ale myslím si že očekávaný článek po Vánocích, co sem našla pod stromečkem. Není to tuna drahých věcí, nemám nový notebook,mobil, tablet a nevím co ještě .. ale je to pár drobností, které mi udělali samozřejmě radost ! Musím říct, že letos na Vánoce sem neměla vůbec naplánované co bych si přála. Vlastně sem ani nic nepotřebovala, všechno mám doma a tak jsem pod stromečkem nic neočekávala a zároveň sem ani nemusela být třeba zklamaná že jsem to tam nenašla :D :)
Ještě bych chtěla podotknout, že se vážně nechci vychloubat ( a myslím že takovými drobnostmi se ani vychloubat nejde, ale každý to může brát jinak no .. ) jen se s váma podělit o to, čímmi druzí udělali radost .. :)


24.12.2014 Merry Christmas !

24. prosince 2014 v 12:19 | Miss.Hill |  Diary
A je to tu. Rok uběhl a už sou zase Vánoce ! Určitě nejsu sama komu příjde jak ten čas strašně letí.. Dneska mě toho čeká ještě dost. Zdobení stromečku (máme tradici, že ho zdobíme až v den Vánoc ) a musím zabalit dárky.. tohle sem prostě nějak nestihla :D Vždycky je mám zabalené aspoň nějaký ten den předem ale letos to prostě vyšlo až na dnešek :/ :D
O čem bych se ještě chtěla zmínit, tak že v pondělí sem byla se svým přítelem na Vánočních trzích v Praze. Původně sem chtěla udělat samostatný článek ale fotky skoro žádné nemám a nestálo by to za to.. Jako upřímně cože ? Čekala sem ty trhy o dost lepší.. na Staromáku pár stánečků kde mají stejně všechno drahý :D (No jo, je to Praha -_- ) Já Brňačka na to prostě nejsu zvyklá :D Musím říct že i v tom Brně se mi ty trhy líbily víc .. :/ Ale co musím pochválit, tak to nádherný strom, který se mi fakt líbil :) Pak sme se šli ještě kouknout na Václavák a do nějakých obchodů tam :) Velkou většinu času sme taky strávili v OC Palladium, ze kterého sem byla samozřejmě nadšená, těch 5 pater .. :3 :D Těšila sem se jak se podívám do Lushe a že si z tama něco dovezu ale fakt to nešlo. Bylo tam tolik lidí, že se tam člověk nepohl.. Tudíž jsem se podívala jen od vchodu a návštěvu Lushe sem vzdala :/ Jinak ale hezký výlet to byl, sice kdyby mi fungovala navigace v telefonu už od začátku asi bych byla klidnější, kdyby sme věděli přesně kama jít ale naštěstí sme se ani tak neztratily :D :)
Teď už bych teda chtěla popřát všem krásné Vánoce, plné klidu a odpočinku, protože přesně takhle já ty Vánoční prázdniny vnímám :) Ať je trávíte s těmi, které máte rádi a samozřejmě ať dneska pod stromečkem najdete takové dárky jaké si přejete ! :) A taky přeju krásný nový rok a super užitého Silvestra ! :)
Já si o prázdninách plánuju odpočinout hlavně od školy, od učení a od těch každodenních stresů a relaxovat. Trávit čas s přítelem a koukat na filmy a seriály, co přes školu prostě nestíhám :/ :D Teď sem se na doporučení spolužačky začala dívat na slovenskou reality show nákupné maniačky, a po shlédnutí jak kdyby celého toho týdne musím říct že je to celkem fajn :D Koho baví móda, má svůj styl a rád se v něm oblíká určitě bych mohla doporučit :D
P.S. Moje top vánoční písnička pro letošní vánoce je asi tahle .. ↓
XOXO :-*Nails of the Day : Vánoční inspirace v bílé,červené a zlaté / Christmas Nails

22. prosince 2014 v 18:50 | Miss.Hill |  Nails
Bílá, červená a zlatá neodmyslitelně k Vánocům prostě patří ! :) a Vánoční atmosféry před vánocema není prostě nikdy dost ! :D A tak přicházím s inspirujícím článkem na vánoční nehty. Upřímně jsem zamilovaná do obou a ještě vůbec nemám tušení, které si na Štědrý den vyberu :D Bílá se zlatou jsou jemné, ale červená a zlatá má zase jiskru ! Musím ale říct, že ve skutečnosti nehty vypadají stokrát líp než na fotkách :/ :D Hlavně ty bílé, protože s bílým pozadím trošku splývají ...Vánoční Bratislava

21. prosince 2014 v 19:19 | Miss.Hill |  MINE
Oproti Vídni mám z Bratislavy mnohem míň fotek. Né že bych na focení neměla čas, ale ono ani nebylo moc co fotit. Nebyly to takové skvosty jako ve Vídni. Takže i z těchhle fotek možná nebude chrlit tak vánoční atmosféra a nálada jako z těch z Vídně.

Hned jako první fotku mám u mostu slovenského národního povstání, kde sme vystupovali z autobusu. Pak sme šly projít stánky na trhách a podívat se okolo :) Naprosto boží bylo, že tam bylo kluziště, kde ste si mohli půjčit brusle a zbaruslit. Uplně miluju lední bruslení (stejně jako to letní na kolečkáčích) ale jak v poslední době už bývá teplejší zima, led pořádně ani nezamrzne, takže na bruslích sem nestála nejmíň 2-3 roky.. Zabruslit sem si ale nakonec nebyla, nějak sem na to zapomněla a při cestě zpátky už nebyl čas :/


Vánoční Vídeň

20. prosince 2014 v 18:29 | Miss.Hill |  MINE
Tento týden jsem navšítivila Vánoční trhy ve Vídni a Bratislavě. A ne jen trhy, byla sem se podívat i různě ve městě.. Samozřejmě sem nafotila i nějaké fotky a tak se s váma chci podělit s mými zážitky a dojmy :) Nejdřív jsem přemýšlela že udělám jenom jeden článek, ale musela jsem to rozdělit, protože by byl strašně dlouhý a nikomu by se to určitě nechtělo číst :D Takže zítra můžete čekat s mými zážitky a fotkama z Bratislavy. Teď už ale zpátky k Vídni. Fotek mám docela dost, ačkoliv mi příjde že sem stihla vyfotit asi jen čtvrtinu z toho co bych všechno vyfotit chtěla. Fotky nebudou uplně top, protože byla celý den mlha a zataženo a pak už i tma..

Jako první jsme navšívili velice známé Vánoční trhy v Schönbrunnu. Jelikož jsem tady byla se školou, měli sme přesně určený čas a místo kde budeme. Na rozchod jsme měli ale asi jen 50 min, takže sem si stánky stihla tak tak obejít a obdivovat jejich výrobky a podobně. Asi nejvíc sem byla unešená ze stánku kde prodávali čokoládu v růžových či černých krabičkách s mašlí, no krása :)


Recenze - Rtěnka Ultimate colour CATRICE

14. prosince 2014 v 18:40 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Jelikož u značky Catrice objevuju pořád něco nového, chtěla sem vyzkoušet i jejich rtěnky, protože jsou cenově dost příznivé a i dobře hodcnocené, i když sem moc recenzí nečetla :D Každopádně přicházím s recenzí právě na tuhle rtěnku aby ste věděli, jestli do Catrisáckých rtěnek jít nebo nejít :)


Tipy na vánoční dárky 2014

12. prosince 2014 v 15:49 | Miss.Hill |  MINE
Spousta z vás má už nějaké dárky určitě nakoupené, někteří i zabalené, což sou teda podle mě docela blázni :D Ale věřím že ještě hodně z vás nějaký dárek nakoupený nemá, nebo si neví rady s tím co koupit. Proto mě napadlo že bych vám mohla dát třeba pár tipů, co koupit :) Já teprve dárky začínám nakupovat, protože na mě konečně přichází ta vánoční atmosféra :) Večerní vystávání na svoboďáku mezi stánky a popíjení nějakého dobrého punče či svařáku, veškerá vánoční výzdoba a večer rozsvícené dekorace, všude lidí jak sra*ek (:D), vůně perníčků které jsme už doma pekli ... :)

PRO NI

Kosmetický balíček, ať už jen s pečující, dekorativní kosmetikou či nějakou miniaturkou parfému a krému k tomu nikdy neomrzí ! :)

Nákupy LISTOPAD

7. prosince 2014 v 19:59 | Miss.Hill |  My Shopping
Po měsíci přicházím opět s nákupama. Jelikož sem si vždycky koupila třeba jen jednu, dvě věci za nějaký čas, čekala sem než se mi pár věcí nakupí :) Navíc včera sem byla nakupovat a pár věcí sem ulovila, tak to též přidávám do tohoto článku. A taky mi snad po měsíci došly obědnané štětce od Real Techniques z Ebay ! :P Kosmetiku sem ale tento měsíc v podstatě nekupovala.
Jelikož je dneska opět příšerné počasí, žádný zázrak fotek nečekjte.. fakt už se těším na to, až bude zas hezky a taky občas vysvitne sluníčko, hned to focení bude uplně o něčem jiném, než když je celý den zataženo a šero i v poledne .. :/


Recenze - Řasenka Wonderfull with Argan Oil RIMMEL

2. prosince 2014 v 15:19 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Jak sem psala už i v nákupech, řasenku sem znala ještě mnohem dřív než se objevila u nás v čr z anglické stránky Rimmelu na fb. Hned sem věděla že ji musím vyzkoušet :) Jsem tak nadšená i po koupi nebo mě řasenka spíš zklamala ?