Září 2014

Recenze - Lipcolor Butter ASTOR

28. září 2014 v 17:39 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Lipbuttery od Astoru jsou myslím celkem profláklé a hodně dobře hodnocené. Proto sem je taky chtěla vyzkoušet. V létě sem si koupila hned 2 odstíny a uvažuju i nad koupí dalšího odstínu, tudíž už vás může napadnout že recenze bude pozitivní ! :)


Nákupy ZÁŘÍ

23. září 2014 v 19:39 | Miss.Hill |  My Shopping
Konečně přidávám slíbený článek s nákupama. Za září je to převážně kosmetika, jelikož slevami a novinkami se to v drogeriích jen hemží. A jelikož už tenhle článek píšu podruhé, protože když už sem ho měla skoro napsaný, tak se mi sekl počítač a článek samozřejmě smazal.. no dokážete si představit jak su přímo nasraná, protože nad tím trávím už celé odpoledne :) Tak to vezmu jen rychle ...
(Pásek camaieu ve slevě za 120kč)

Recenze - Kompaktní Pudr DERMACOL

21. září 2014 v 18:21 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
Jak sem psala v minulém článku, nových produktů se mi doma nahromaďuje a s recenzováním mám fakt resty. Proto sem tu hned s další recenzí a tentokrát na pudr od Dermacolu. Musím říct, že nejvíc oblíbený, jak už mezi blogerským světem tak i tím normálním mi příjde pudr Stay Matte od Rimmelu a jak víte i můj je tento pudr nejoblíbenější a vždycky sem říkala jak ho nevyměním za žádný jiný. Jenže sem si už říkala že používat 3-4 roky stejný pudr je nuda a že chci zkusit i jiný. Vím který je nejlepší ale proč nezkusit i jiný ? Tentokrát to vyhrál tenhle od Dermacolu :)


Novinky z drogerie

15. září 2014 v 19:09 | Miss.Hill |  Beauty
V drogerii se teď objevuje hodně novinek a slevových akcí a tak sem si říkala že by nebylo špatné se o to s vámi podělit :) Zatím se to teda týká jenom dekorativní kosmetiky. Určitě bude těch novinek víc, na podzim vždycky bývá velka vlna nových produktů, tak bych mohla potom zas udělat článek třeba.
Začala bych nejdřív těma slevovýma akcema. Do 28. září je v Rosmannu 30 % sleva na všechny řasenka od Loreal. Dále je 30% sleva na celý sortiment od Maybellin a 25% na celý sortiment od Astor. Což teda musím říct že to hodně pohne s cenou ! :) Pokud áte Dm kartu, tak za 25 bodů je sleva 25 % na jakýkoliv produkt z dekorativky od Dermacolu :) Akce platí myslím do konce měsíce :)
A teď už k novinkám :
(Některé fotky nemají až tak velkou kvalitu, znáte to ty osvětlené drogerky, navíc obaly všelijakých produktů se taky lesknou..takže za to se omlouvám)

Nové stíny od Coloramy vyapadají docela zajímavě, ale ne natolik aby mě uchvátily. Pigmentaci jsem teda nezkoušela, možná bych pak třeba změnila názor, ale mono stíny až tolik nemusím, mám radši paletky. Každopádně jestli je někdo chcete vyzkoušet, sou v akci za 70 kč :)


12.9.2014 School routine

12. září 2014 v 21:39 | Miss.Hill |  Diary

A jáá si myslela že jak bude škola budu mít na blog víc času. Prdlajs. Optě přichází moje věta píšu jen na rychlo, abych to tolik nezanedbávala a byl tu nějaký článek i když už se opravdu těším do postele.
Na debilní rozvrh ve škole, spoustu nových předmětů a učitelů si začínám už zvykat, už se dostávám zas do té školní rutiny -_- Což se mi sice extra nelíbí, ale po celý školní rok s tím nic neudělám no :D Dneska sme psali první písemku vůbec a to z matiky jakýsi opáčko, pohoda :D Řekla bych, su ráda že je konečně víkend ale já si ho boužel moc neužiju. Jak se to vezme .. Jdu totiž do práce :/ Achjo měla sem se na to rači vykašlat jak strašně se mi nechce :/ :D Ale zas na druhou stranu budu mít nějaký penízky.. no musím to nějak přežít :/ Stejně to počasí je na prd, celý víkedn proprší tak mě to zas nemusí tolik mrzet :) Takže se ozvu možná v neděli na večer, protože to tam neplánuju být až do večera.
Dnešní odpoledne sem strávila s přítelem a uteklo to šíleně rychle :/ Budem se teď vídat hrozně málo tak su zvědavá jak to vydržím, protože minulý školní rok sem byla zvyklá vídat se s ním každý den :/ Každopádně dnešek sme si užili
Příští týden nebo víkend můžete čekat další článek s New In. Pomalu se mi to doma hromadí, ale příští týden budou v Rossmannu úžasné akce a slevy takže se chystám tam udělat nákup kosmetiky ! Těšte se ! <3
Teď už jdu zalehnout do hajan, protože sem šíleně unavená, ať se do té práce trošku vyspím :/ Užijte si víkend a dobrou noc XOXO :-*Recenze - Řasenka Ultimate Lash Multimizer CATRICE

9. září 2014 v 19:09 | Miss.Hill |  Recenze kosmetiky
V poslední době sem si koupila pár nových kosmetických kousků a v recenzování mám docela resty takže se hned pustím do toho. Dneska to bude řasenka od Catrice :) Tuhle řasenku od Catrice sem si vyhlídla kvůli jejímu kartáčku, protože už sem si tak trošku osvědčila že takovéto podobné kartáčky mě sedí :) Aspoň co se u Maybellinek týče ! Značka Catrice je známá vším možným, ale příjde mi že o řasenkách se tolik nemluví, já si jí přesto koupila protože řasenka za 114kč není tak zrujnující cena. Teď už ale teda k samotné řasence.


Back To School TAG

7. září 2014 v 19:39 | Miss.Hill |  Tagy
První týden školy za náma. Achjo kéž bych si tak mohla říkat předposlední týden školy za náma :D A já přicházím ze slibovaným článkem a to Back To School Tag :) No většina z vás už se asi učí, aspoň na středních škola, taky sem to měla vždycky tak že už hned druhý den sme jeli podle normálního rozvrhu, ale jelikož jak sem psala sou zavedené jakési nové metody tak sme se s nima tento týden seznamovali a normální hodiny sme začali mít až ve čtvrtek v půli dne :) Jinak celý víkend sem strávila s přítelem takže se ke článku dostávám až teď :)
A boužel ani nemám jaké fotky dát do článku, protože nemám co bych vyfotila ze školou související :D

V jaké třídě jsi ?
Jsem ve třeťáku na střední škole :)

Na co se nejvíc a nejmíň těšíš?
Nejmíň dá se říct na všechno a nejvíc na nic :D Jak sem psala v minulém článku, sem ze všeho znechucená a věřím že většina by na tuhle otázku odpověděla že se těší aspoň na spolužáky ale ani to se o mě nedá říct. Nemáme ve třídě moc dobrý kolektiv a z nikým si tam moc nerozumím. Nebo takhle on tam asi nějaký kolektiv je ale já doněho zrovna moc nezapadám. Takže jedině se těším na 2 moje spolužačky.


2.9.2014 Hello September, Fuck School

2. září 2014 v 18:19 | Miss.Hill |  Diary
Dnes opět deníček ale vezmu to jen rychle. První dva školní dny jsou za náma a já si přeju už aby byl konec školního roku. Za první dva dny sem se stačila už tolik naštvat a znechutit si tu školu že se mi tam vůbec nechce chodit. Debilní nové systémy, myslí si jak se všechno zlepší přitom je všechno stokrát víc na nic. Všechny dobré učitele které sme měli a na které sem už byla zvyklá nám sebrali. Rozvrh pořád urpavují jen k horšímu. Paráda mít dvě volné hodiny po sobě a muset trčet ve škole 2 hodiny pro nic :) Za to ve středu mám na 7 a 9 hodin v kuse do čtvrt na 4 bez jakékoliv volné hodiny paráda že ? :) Nejlepší změna je když vám debilní občanku tak nepodstatný předmět dají další den opět na 7 :) Jo stávej v 5 abys stihla v 7 tak debilní předmět jako je občanka :) Boužel ale máme jen jednu hodinu týdně a tak tam budu muset častěji chodit než nechodit abych byla klasifikovaná .. K tomu všemu to nechutný počasí, kdy dva dny v kuse jen chčije. To je fakt konec. Chci prázdniny ! Chci krásné počasí ( né že to by letos o těch prázdninách bylo :/ ) Chci si jen užívat volných dnů.. a teď se jen zas dalších 10 měsíců budu stresovat, budu furt nasraná a budu si sem hlavně pořád stěžovat :D
Jaké vy ste měli první dva dny školy ? Já doufám že lepší než já !
Na další článek se můžete těšit na Back to School TAG :) Líbí se mi a chci ho napsat ale dřív sem ho boužel nestihla :) Budu ale muset zahodit všechny mé nyní negativní dojmy aby ten TAg stál taky trochu za to -_- :D XOXO :-*