Interwiev TAG

16. února 2014 v 18:29 | Miss.Hill |  Tagy
1. Ví tvoje rodina a tví přátelé o tvém blogu?
Někdo jo někdo ne :)
2. Čte někdo z Tvých přátel Tvůj blog?
Možná ?? :D
3. Myslí si někdo z Tvého okolí,že jsi blázen když bloguješ?
Nevím, možná jo ale co ? je mi to uplně jedno. Baví mě to a budu blogovat pořád, nehledě na názoru ostatních !
4. Jak a proč si vybrala název Tvého blogu?
Vím že sem dlouho přemýšlela jak by se měl blog jmenovat a jelikož jsem chtěla psát tak od každého něco napadlo mě life Miss Hill. Postupem času se ale na blogu věnuju víc a víc kosmetice takže už s názvem nemá tolik společného, ale do deníčku píšu pořád takže zas tak odlišný název není. Boužel už se mi ale tolik nelíbí :D Sice nevím jaký název by byl lepší, ale kdybych si mohla vybrat už bych ho takhle nepojmenovala.
5. Co jsi získala tím,že bloguješ?
Určitě spoustu nových informací a především lásku ke kosmetice :D
6. Jak si vybíráš téma článku?

Občas mě napadne nějaké téma pro článek tam, kde bych to ani nečekala :D Například se mi to stáva docela často v koupelně ale i když jedu ze školy šalinou :D Hned si musím udělat do mobilu poznámku, abych na něho nezapomněla :D
7. Uvažovala jsi o spolupráci s firmami?
Jasně že bych chtěla s nějakými kosmetickými firmami spolupracovat, ale zatím se mi ještě nepoštěstilo :( Doufám že někdy..
8. O čem píšeš a jaké tipy článků čteš nejraději ty?
Samozřejmě píšu články nejradši o kosmetice a s vyhledáváním článků je to to samé :)
9. Už jsi někdy napsala článek,který si následně z nějakého důvodu smazala?
Stává se mi to. Třeba dřív sem napsala nějakou recenzi na seriál a později sem zjistila že to na blogu mít nechci a tak sem článek prostě smazala :)
10 . Jsou nějaké blogerky,které Tě přímo rozčilují?
Nemůžu říct že mě nějaké blogerky rozčilují, když se mi jejich blog nelíbí tak k nim prostě nelezu. Ale když se nad tím zamyslím, docela mě otravují ty co píšou komentáře typu "máš pěkný blog, koukni se ke mně" a tak podobně... a nebo co taky ještě asi nikdy nepochopím tak ty 12 leté holky co mají blog nebo natáčí videa na youtube a mají 10 tun kosmetiky a říkají že toho mají málo nebo jak si koupili tamto za 5 tisíc a podobně...ale s tím souvisí moje první věta že se na ně prostě nedivám a na blogy k nim nechodím.
11. Jaké rady by jsi dala tomu,kdo chce začít blogovat?
Když o to má zájem a bude ho to bavit tak proč ne ? Buď se do toho zažere ještě víc a nebo ho to odradí a dělat to dál nebude :)
12. Už jsi přemýšlela o tom,že si založiš youtube kanál?
Natáčet videa bych určitě chtěla. Do budoucna to plánuju. Teď ale boužel nemám čím a ani dobré místo na natáčení .. :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Kája Kája | Web | 16. února 2014 v 19:05 | Reagovat

Z mých přátel čte můj blog celkem dost lidí, dokonce mi ho i chválí :D To mě celkem i těší. Naopak rodina nic neví a možná je to tak i lepší :)
Taky jsem měla už několikrát náladu pod psa, že jsem prostě chtěla smazat blog a naprosto se vypařit.. Na druhou stranu by mi to asi ohromně chybělo a jen tak bych svou práci nezahodila.

2 Ronnie Sparks Ronnie Sparks | E-mail | Web | 18. února 2014 v 14:38 | Reagovat

nechci aby o mém blogu někdo věděl z okolí, stačí že to zjistila moje máma, i když je mi 20 tak do mě hustí at nějaké věci smažu, jeto hrozný když to někdo z blízkých ví

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.